W szczecińskiej palarni kawy Qualia właśnie rozpoczyna się Qualia Black Week, co oznacza, że przez cały tydzień można kupić świeżo palone kawy i aromatyczne herbaty znacznie taniej. To doskonała okazja, żeby uzupełnić zapasy lub wyposażyć się w świąteczne prezenty dla najbliższych, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale również nerwy, że nie wyrobimy się z podarunkami na czas. Zajrzyjcie do sklepu stacjonarnego przy ul. Struga 15 w Szczecinie lub online na www.qualiashop.pl Wybór jest naprawdę duży, dlatego publikujemy małą wskazówkę, która pomoże wybrać spośród kilkudziesięciu dostępnych mieszanek kaw, herbat i naparów.

Kawy Premium

Kawy w czarnych, prostych opakowaniach to klasycznie palone kawy o wyczuwalnych aromatach czekolady oraz orzechów. Dedykowane do tradycyjnych metod parzenia takich jak: ekspres ciśnieniowy, kawiarka, french press czy też tzw. „zalewajka”. W tej linii można znaleźć: Bello, Xu-Xu, Xu-Xu Dark, Gusto, Cremę Blend, Forte oraz Italian Blend. Kawy będzie charakteryzować niska kwasowość.

Kawy Specialty

Zupełnie inna w porównaniu z Premium będzie żółta linia kaw Specialty. W opakowaniach ze zwierzętami na etykiecie znajdują się wyselekcjonowane ziarna, najczęściej single z najwyższego segmentu specialty o jaśniejszym stopniu palenia. Kawy głównie cechują się owocowo-kwiatowymi nutami i wysoką kwasowością. Idealne pod alternatywne metody parzenia takie jak aeropress, drip czy chemex.

Kawy Szczecińskie Klimaty

Linia autorskich, wyjątkowych mieszanek nawiązujących nazwami oraz opakowaniami do Szczecina. Kawy wypalone głównie pod espresso i tradycyjne metody parzenia, aczkolwiek w zestawie znajdują się dwie perełki pod przelew. W białych opakowaniach można znaleźć takie kawy jak: Szczeciński Sztos, Szczeciński Przelew, Pokusa Krokusa, Prawy Brzeg, Ale Kosmos oraz Stoczniowa Robota.

Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku to bardzo limitowana edycja autorskich produktów Qualia Caffe. Linia zawiera kawy, herbaty oraz zestawy inspirowane aktualnym znakiem zodiaku. Produkty są odzwierciedleniem cech danego znaku i doskonałym pomysłem na urodzinowy prezent. Aktualnie swoją premierę miał Strzelec.

Aromatyczne herbaty

Oprócz aromatycznej kawy, w Qualii można nabyć także wyśmienite mieszanki herbaciane. Selekcjonowane liście herbaty z kwiatami, owocami oraz przyprawami, dzięki którym zwykłe parzenie herbaty zamienia się w prawdziwy rytuał. Qualia w ofercie posiada wysoko gatunkowe herbaty czarne, zielone, napary owocowe i ziołowe oraz rooibosy. Wszystkie zapakowane w czarne puszki o pojemności 100g.

https://qualiashop.pl/