Bohaterowie Psiego Patrolu to najpopularniejsze bajkowe pieski. Już w ten weekend odwiedzą Centrum Galaxy w Szczecinie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli uścisnąć łapy swoich ulubieńców, zapozować z nimi do zdjęć, wziąć udział w licznych konkursach, a nawet wsiąść do odjazdowego samochodu Chase’a. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

Ekipę Psiego Patrolu będzie można spotkać w Galaxy w piątek i sobotę, 29 i 30 września, w godz. 11:00-19:00. Podczas wydarzenia Chase, Marshall, Skye i pozostałe pieski z drużyny zapewnią dzieciom mnóstwo atrakcji. Będzie więc okazja, by zrobić pamiątkowe zdjęcie z ulubionym psim bohaterem, zagrać w Psiopatrolowe bingo, czy wziąć udział w konkursach wiedzy o Kosmopieskach. Ale to nadal nie koniec!

– Wydarzenia licencyjne, które organizujemy w Galaxy, zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem odwiedzą nas chyba najpopularniejsze bajkowe pieski, czyli bohaterowie Psiego Patrolu. Chease’a, Skye, czy Marshalla nie trzeba nikomu przedstawiać, dzieci znają ich doskonale. Każda z postaci ma grono wiernych fanów, dlatego możliwość poznania ich osobiście będzie dla maluchów nie lada gratką. Jesteśmy przekonani, że wszyscy uczestnicy wydarzenia docenią zaplanowane atrakcje i spędzą w Galaxy wspaniały, rodzinny czas! – mówi Patrycja Rozwarska, manager ds. marketingu Centrum Galaxy.

 

W programie m.in.:

- scena, na którą spadł… meteoryt! Tak, jak w filmie! Ognisty meteoryt, który wydaje kosmiczne dźwięki, z pewnością skupi uwagę najmłodszych uczestników wydarzenia. To naprawdę nieziemska scenografia!

- selfie z Psim Patrolem i serdeczny uścisk łapki. Podczas wydarzenia nie tylko będzie można zrobić sobie zdjęcie z ulubioną postacią z bajki, ale również otrzymać przyjacielskiego „przytulasa”, czy przybić piątkę, a właściwie łapkę.

- samochód Chase’a, czyli najbardziej odjechana z atrakcji. Każdy fan, ten mały i ten duży, będzie mógł wsiąść do psiego radiowozu, uruchomić radio, światła czy klakson. Ale frajda!

– Wydarzenie gwarantuje nie tylko doskonałą zabawę, ale ma też aspekt edukacyjny. W strefie policjanta Chase’a dzieci przygotują światełka odblaskowe i nauczą się zasad ruchu drogowego, a razem z pieskiem Rocky dowiedzą się, jak należy segregować śmieci i jak dawać drugie życie zepsutym zabawkom. Z kolei budowniczy Rubble przygotował na tę okazję megapuzzle! Co więcej – podczas wydarzenia każdy będzie mógł wyciąć i skleić maskę swojego ulubionego Kosmopieska – zapowiada Patrycja Rozwarska.

Wydarzenie odbędzie się 29 i 30 września w godzinach 11:00 – 19:00 na poziomie 0 w Centrum Galaxy. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.