Szukasz pracy w przyjaznym otoczeniu? Pracy rozwojowej i jednocześnie odpowiedzialnej? Chcesz wykonywać zadania, których efekty ułatwiają pracę lekarzom i personelowi medycznemu, a pacjentom zapewniają poczucie bezpieczeństwa? Firma CitoNet Szczecin z siedzibą przy ul. Rolnej 4, która realizując politykę zrównoważonego rozwoju, zajmuje się sterylizacją narzędzi medycznych na potrzeby placówek o profilu medycznym i okołomedycznym oraz praniem pościeli i odzieży medycznej, właśnie poszukuje pracowników z możliwością długoletniej współpracy.

Zajmują się sterylizacją narzędzi, które trafiają na bloki operacyjne

Centra Usług CitoNet to sieć spółek świadcząca usługi sterylizacji i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych oraz prania pościeli medycznej, odzieży personelu medycznego i pacjentów. Na indywidualne potrzeby placówek medycznych kompletowane są tutaj m.in. gotowe pakiety bielizny operacyjnej oraz pakiety materiałów opatrunkowych. W związku z rosnącym potencjałem na realizację usług prania i sterylizacji, a tym samym zwiększoną liczbą obowiązków i zleceń, zarząd firmy podjął działania mające na celu zatrudnienie nowych pracowników i poszerzenie zespołu.

– Praca w sterylizatorni CitoNet to zadania wymagające dokładności i precyzji, ale jednocześnie dające wielką satysfakcję. Dzięki naszej pracy lekarz na bloku operacyjnym nie musi martwić się o sprzęt i narzędzia. Przygotowany sterylny pakiet pozwala na bezpośrednie rozpoczęcie procedury medycznej, np. ratowania ludzkiego życia.
Ta myśl motywuje do działania – mówi Dorota Grzegorzek-Mróz, kierownik sterylizatorni CitoNet Szczecin.

Którzy pracownicy są obecnie najbardziej poszukiwani w tym miejscu?

– Mamy zapotrzebowanie na operatorów procesów sterylizacji. Osoba z wykształceniem technika sterylizacji medycznej jest bardzo pożądana. Zatrudniamy także osoby, które dokształcamy i wspieramy w rozwoju. Cenimy sobie dokładność, chęć rozwoju i zaangażowanie w pracy. To jest odpowiedzialne zajęcie, ale daje wiele radości i satysfakcji. Praca w naszej sterylizatorni odbywa się w systemie trójzmianowym – dodaje Dorota Grzegorzek-Mróz.

Jak wyjaśnia, do zadań pracownika należy mycie, dezynfekcja, kompletowanie i konserwacja oraz składanie zestawów narzędzi medycznych do ponownego wykorzystania.

– Pracownikowi pomaga system informatyczny, w którym zawarte są wszystkie informacje dotyczące wyrobu na każdym etapie technologicznym – dodaje nasza rozmówczyni. 

Pracuj w jednej z najnowocześniejszych pralni w Polsce

Pralnia CitoNet Szczecin wygląda zupełnie inaczej niż te znane z filmów, seriali czy galerii handlowych. To ultranowoczesna, zrobotyzowana hala, stawiająca na rozwiązania technologiczne, ułatwiająca pracownikom wykonywanie ich obowiązków. W pralni CitoNet w procesie prania dezynfekcyjnego, maglowania i wykańczania przygotowywana jest pościel dla zachodniopomorskich szpitali. Wszystko odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami ISO.

– Trafiają do nas ubrania medyczne wykorzystywane przez lekarzy podczas ich pracy, ale i na bloku operacyjnym – mówi Przemysław Noworyta, kierownik pralni CitoNet Szczecin. – Zajmujemy się także praniem pościeli, która trafia na łóżka pacjentów w zachodniopomorskich szpitalach. Nasze działanie ma im zapewnić komfort, poczucie świeżości i zadbania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. To jest ważna i odpowiedzialna praca – dodaje.

Kto jest obecnie poszukiwany do pracy w pralni CitoNet?

– Mamy kilka wolnych etatów i serdecznie zachęcamy do współpracy osoby, które szukają dynamicznej pracy. Praca w pralni medycznej to szansa na rozwój, ale i podejmowanie odpowiedzialnych zadań, których ostatnim etapem jest zadowolenie pacjentów – mówi nasz rozmówca. 

Dlaczego warto pracować w CitoNet Szczecin? „Szukamy pracowników do długoletniej współpracy”

– To jest dobre i przyjazne miejsce do pracy – podsumowuje Magdalena Kamińska, prezes zarządu CitoNet Szczecin.

Pracownicy firmy mówią o dobrej atmosferze, atrakcyjnych wynagrodzeniach, ale i licznych benefitach takich jak: dopłaty do urlopów, dopłaty do żłobków i przedszkoli.

– Nie odmawiam dopłat do studiów. Staramy się oferować pracownikom elastyczne godziny pracy. Mamy dwa swoje ośrodki wczasowe, z których pracownicy bardzo chętnie korzystają. Prywatna opieka zdrowotna, karty sportowe, wydarzenia integrujące zespół. Angażujemy się także w działania społeczne i charytatywne – wylicza Magdalena Kamińska. – To jest praca na lata. Szukamy osób do stabilnej, długoletniej współpracy – dodaje prezes zarządu CitoNet Szczecin. 

Osoby zainteresowane szczegółowe informacje mogą znaleźć poniżej:

- operator procesu prania: https://www.pracuj.pl/praca/operator-procesu-prania-szczecin-rolna-4,oferta,1003002613

- operator procesu sterylizacji: https://www.pracuj.pl/praca/operator-procesu-sterylizacji-szczecin-rolna-4,oferta,1003002609