Dynamiczny, agresywny sport nie tylko w wykonaniu mężczyzn może być dobrym widowiskiem. Najlepszym dowodem są na to dziewczyny z Pogoni Baltica, które z początkiem września zaczęły zmagania w superlidze.

Z natury kobiety są delikatniejsze. Kruche istoty, o które trzeba dbać. Te babeczki, pokazują, ze na boisku potrafią z łagodnych istot przemienić się w prawdziwe lwice. Gdy pojawią się na parkiecie nic innego się nie liczy – tylko walka do ostatnich sił. Piłkarki ręczne zaczęły kolejny sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Za nimi pierwszy przegrany mecz, który mimo to, iż nie wyszedł tak jak powinien nie podciął im skrzydeł. Cel jest jeden – pozostać w lidze.

Treningi do upadłego i analiza błędów to jednak nie wszystko co pomaga grać lepiej. Zawsze najlepszą motywacją był doping. Kibice nie dali plamy i w licznym gronie motywowali nasze szczypiornistki do walki. Fani zawsze dodają otuchy i już w drugim – wyjazdowym meczu – zawodniczki ze szczecińskiego klubu pokazały na co jej stać, wygrywając z beniaminkiem. W Nowym Sączu pokonały Olimpię-Beskid 27:19.

By Was przekonać, ze warto patrzeć jak grają i kibicować naszym piłkarkom wybraliśmy się na trening. Zobacz jak ćwiczą, posłuchaj co mówią o trenerach, brutalności, piłce ręcznej w wykonaniu mężczyzn i kibicach. A później wszyscy na Twardowskiego! Wspierać nasze szczypiornistki w Superlidze.