Stowarzyszenie Przyjaciół Klubu podjęło się nie lada wyzwania. Chcąc uwiecznić niezwykłą i barwną historię związaną z tym miejscem, postanowiło zebrać wszystkie archiwa w jedną e- kronikę. Ale to nie wszystko! Każdy, kto łączy miłe wspomnienia z Pinokiem może przyczynić się do współtworzenia e- kroniki i wygrać nagrodę.

CKS Pinokio to miejsce kultowe. Prawdopodobnie każdy szczeciński student choć raz tu był. I chociaż w tym roku Klub skończył 50 lat, to wygląda zupełnie młodo. Sprawił to remont i całkowita zmiana designu. Studenci bardzo licznie i chętnie przychodzą tutaj, by spędzić razem pozauczelniany czas.

Poznaliście w Pinokiu swoją drugą połówkę? Przeżyliście niesamowitą przygodę? Opowiedzcie o swojej najlepszej imprezie, niezapomnianym wydarzeniu! Wasze wspomnienia zostaną umieszczone na stronie www.kronikapinokio.pl a autorzy najciekawszych historii zostaną nagrodzeni specjalnymi okolicznościowymi koszulkami z limitowanej serii na 50-lecie Centrum Kultury Studenckiej Pinokio.

Zachęcamy do podsyłania archiwalnych zdjęć z opisami, historii tych zwykłych i niezwykłych.  Podzielcie się nimi! Kroniki wysyłajcie na adres: kronika@stowarzyszeniepinokio.org

Pozyskana wiedza i materiały pozwolą uzupełnić dotychczas zgromadzone zbiory, wypełnić białe plamy w kalendarzu i odtworzyć półwieczną historię Klubu.