Dustin Brown z Jamajki i Roger Wasseman z Holandii zwyciężyli w grze deblowej PEKAO Szczecin Open 2010. W niedzielę o godzinie 12.00 na korcie centralnym odbędzie się finał singla w którym zmierzą się ze sobą Rosjanin Igor Andreew i Urugwajczyk Pablo Cuevas
Cuevas w półfinale zmierzył się z Hiszpanem, Danielem Munozem De La Nava. Tenisista z Urugwaju potrzebował do zwycięstwa aż trzech setów. W pierwszym wygrał 6:4, ale drugiego przegrał w tie-break-u do trzech. W decydującym starciu nie miał już większych problemów, bo zwyciężył 6:1.

Znacznie bardziej jednostronny był drugi półfinał. Igor Andreew z Rosji stanął naprzeciw Francuza Oliviera Patience’a. Zajmujący 121. pozycję w rankingu ATP, Rosjanin nie miał większych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Pierwszego seta wygrał 6:3, drugiego 6:2.

W meczu dnia byliśmy świadkami finałowego starcia gry podwójnej. Jamajczyk Austin Brown i Holender Roger Wasseman zmierzyli się Rameezem Junaidem z Australii i Niemcem Philippem Marxem. Brown i Wasseman wygrali pierwszego seta 6:4. Drugi lepiej rozpoczęła para australijsko-niemiecka. Junaid i Marx prowadzili już 5:2, ale wtedy nastąpił zryw ich rywali, którzy zdobyli kolejne pięć gemów, wygrywając gema do pięciu i mecz 6:4, 7:5.