Zostały już ostatnie wolne miejsca. Żeby dziecko mogło wziąć udział w imprezie, należy wcześniej je zapisać przez formularz online.
– To jedyna gwarancja, że dzieci będą miały okazję, przyjemność, radość z uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu. Szans na zwiększenie limitu w ostatniej chwili niestety z powodów logistycznych nie będzie – podkreślają organizatorzy półmaratonu.
Dzieci będą rywalizować na 100-metrowej, trawiastej trasie na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Tegoroczne medale prezentują się okazale. Są kolorowe, mają jedyny w swoim rodzaju kształt i podkreślają ducha wydarzenia. Mali piraci – w przebraniach czy też bez – oraz ich uśmiechy to ważny punkt programu 47. PKO Półmaratonu Szczecin. Wydarzenie wystartuje 30 sierpnia. Organizatorzy spodziewają się ponad 7 tysięcy biegaczy na ulicach miasta.
Sam Bieg Pirata odbędzie się dzień wcześniej – 29 sierpnia. Zapisy tutaj: https://b4sportonline.pl/bieg_pirata/zapisy_na_bieg_pirata_2026
Komentarze