koncerty

Obiekty | haptar w Domku Grabarza

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 11.10.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
25 zł
Opis wydarzenia
Improwizowany post-rock oraz jego bardziej introwertyczna wersja w Klubie Storrady. Krakowskie Obiekty i debiutujący szczeciński Haptar to skład kolejnej odsłony cyklu Tego Słucham. Koncert już w piątek 11 października.

 

Obiekty mają na swoim koncie trzy małe wydawnictwa opublikowane w 2018 roku własnym sumptem. W czerwcu 2019 roku nakładem Instant Classic ukazał się ich debiutancki album długogrający „Czarne miasto”. Członkowie formacji wiodą bujne życie muzyczne – można ich spotkać w składach wielu zespołów (m.in. Artykuły Rolne, Bad LightDistrict, Kaseciarz, Mikirurka, New York Crasnals, Próchno, Torpur). Muzyka Obiektów to psychodeliczny lot ubrany w szaty długich, improwizowanych piosenek, w których jest miejsce zarówno na zdyscyplinowany trans, jak i ambientowe plamy. W scenicznych warunkach te dźwięki potrafią zaskakiwać nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

haptar zadebiutuje na scenie. Grają piwniczny DIY post-rock, czyli piosenkowe melodie spotykają ambientowe tekstury i głośne gitary. Wszystko to w aurze lo-fi. Właśnie ukazała się ich debiutancka EPka „brave enough”.

Obiekty | haptar

piątek 11.10, godz. 20:00

Klub Storrady (Domek Grabarza)

25 pln

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję