koncerty

[nowy termin] Alicja Majewska "Być kobietą, być kobietą"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 07.02.2021
O której godzinie?
17:00
Za ile?
99 - 139 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Zapraszamy Państwa na recital nierozerwalnego duetu artystycznego – Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. To niezwykłe wydarzenie muzyczne odbędzie się w nowej sali koncertowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

 

Przejmujące interpretacje piosenek z pewnością wzbudzą wzruszenie oraz entuzjazm. „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Być kobietą” to jedne z wielu znanych utworów artystki do dziś cieszących się ogromną popularnością. Tajemnica sukcesu piosenkarki to niesamowita interpretacja piosenek. Przygotujcie się na muzyczną ucztę w wykonaniu piosenkarki dysponującej jednym z najpiękniejszych głosów w Polsce, śpiewającej teksty zmuszające do refleksji i zadumy. O dodatkowe walory muzyczne podczas recitalu zadba również kwartet smyczkowy.

Bilety dostępne są w serwisie bilety.fm - http://bit.ly/BycKobietaPrzeclaw oraz w kasie GOKSIR w Przecławiu.

Po zakończeniu recitalu odbędzie się również spotkanie z artystami, podczas którego będzie można zakupić płyty z autografami oraz zrobić zdjęcie z gwiazdami.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję