Ponad 20 nowych marek znajdziemy od dzisiaj w ofercie Outlet Parku. Nowa część wyprzedażowego centrum na Prawobrzeżu została oficjalnie otwarta.

Trzy lata od otwarcia, powierzchnia szczecińskiego Outlet Parku powiększyła się o 5 tys. metrów kwadratowych. Z tzw. starej do nowej części można przejść m.in. korytarzem obok sklepów Reserved i Mohito. Do tej pory znajdowała sie tam tymczasowa ściana.

W rozbudowanej przestrzeni pojawiło się około 20 nowych marek, m.in. Monnari, Vero Moda, Volcano, Giacomo Conti, Maxima, Molton, Gree One, Symbiosis, Italian Fashion, Diverse, Unisono oraz oferujące modę męską Kubenz, Vistula i Bruno Zinger. Swoje sklepy otworzyły też sieć obuwnicza CCC, która zajęła 1/5 powierzchni nowej części, drogeria Hebe i Świat Zabawek. Powstało też stoisko z gadżetami Pogoni Szczecin, na innym można znaleźć ozdoby świąteczne. Wkrótce zostanie otwarty też salon sportowy Martes Sport. 

Dodatkowe rabaty do 50%

Nowa część Outlet Parku została otwarta w środę punktualnie o godz. 10:00. Tłumów nie było.

- Spodziewałam, że ta nowa część będzie trochę większa – mówiła jedna z klientek, która przyszła na otwarcie nowej części Outletu Parku. - Znalazłam dla siebie kilka sklepów, w których na pewno zrobię zakupy, tym bardziej, że zniżki są kuszące – dodała.

- Mieszkam niedaleko i akurat miałam wolne, a słyszałam o nowym sklepie z zabawkami, postanowiłam więc poszukać prezentów na Mikołajki – mówiła towarzysząca jej koleżanka.

Z okazji otwarcia, większość marek przygotowała dodatkowe zniżki i rabaty. Np. w CCC na torebki i buty obowiązuje rabat 20%. Taka sama zniżka, ale już na cały asortyment obowiązuje w Giacomo Conti. Drogeria Hebe kusi 30% zniżką na kosmetyki do makijażu. W salonie Diverse za drugą rzecz zapłacimy o połowę mniej. W Maximie o połowę taniej można kupić bluzki, a w Monnari otrzymamy dodatkowe 40% rabatu na każdą zakupioną rzecz. W Unisono z okazji otwarcia obowiązuje dodatkowa zniżka w wysokości 10%. Z kolei w Vero Modzie nie dość, że zrobimy zakupy o 50% taniej to w środę dostaniemy jeszcze kupon zniżkowy (też 50%) na kolejne zakupy.

Zdecydowana większość promocji będzie obowiązywać do końca weekendu.

Są też inne atrakcje

W nowej hali Outlet Parku stanęła też fotobudka. Ci, którzy do końca dnia zrobią sobie w niej zdjęcie, mają szansę na wygranie bonów na zakupy. Ponadto, o godz. 16:00 przy stoisku Pogodni będzie można spotkać się z piłkarzami Pogoni Szczecin. 

Outlet będzie jeszcze większy

Na udostępnionej dziś przestrzeni rozbudowa Outlet Parku się nie kończy. Wiosną przyszłego roku rozpoczynie się III etap rozbudowy. Trwają także prace projektowe związane z ostatnim etapem.

- Po zakończeniu całości prac Outlet Park Szczecin będzie jednym z największych obiektów tego typu w Polsce – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment, do których należy Outlet Park Szczecin.

Obecnie szczecińskie centrum wyprzedażowe zajmuje ponad 21 tys. metrów kwadratowych, na których mieści się ponad 100 sklepów.