W szczecińskim salonie Pan Materac zamiast Black Friday jest Black Week. Tym samym nie tylko przez jeden dzień, a cały tydzień mieszkańcy mają okazję kupić wygodne materace w jeszcze niższych cenach. Rabaty sięgają nawet 50 procent!

W salonie Pan Materac klienci często mogą skorzystać z promocyjnych ofert. Ale nie tak wysokich jak te, które oferowane są w ramach tegorocznego Black Week. Nawet 50 procent taniej można kupić wybrane materace takich marek jak Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Tempur, Curem, Serta, Magniflex. Co ważne, wiele modeli materacy można przetestować w salonie stacjonarnym, który mieści się przy ul. Struga 31A w Szczecinie.

Warto dodać, że Black Week w szczecińskim salonie to nie tylko rabaty na materace, ale i wybrane łóżka, które można kupić nawet 15 procent taniej. Z kolei o 20 procent obniżone zostały ceny sypialnianych akcesoriów – pościeli, prześcieradeł, kołder i poduszek marki Pan Materac.

Przeciętnie człowiek przesypia około 20 lat. Tym bardziej warto sprawić sobie wygodny materac i podnieść jakość snu, a przy okazji skorzystać z jeszcze większych promocji, które oferuje szczeciński salon.

Nie musimy również martwić się, jeśli nie wiemy, który materac będzie dla nas najlepszy. Doradcy klienta w salonie przy ul. Struga 31A zapewnią kompleksową pomoc w wyborze nie tylko materaca, ale i innych produktów do sypialni.

Pełną ofertę na Black Week w salonie Pan Materac można znaleźć na stronie https://www.panmaterac.pl/black-week-58.