spotkania inne

Let's Talk Film - Spotkanie z Marią Sadowską

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Studio Koncertowe S-1 Radia Szczecin, al. Wojska Polskiego 73
Kiedy?
Niedziela, 28.10.2018
O której godzinie?
20:00
Za ile?
10 i 20 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
W ramach festiwalu Szczecin European Film Festival w niedzielę, 28 października, odbędzie się spotkanie z Marią Sadowską. Znana wokalistka i reżyserka opowie o swoich fabułach, a widzowie zobaczą jej ostatni film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Początek o godz. 20:00 w Studio S-1 Radia Szczecin.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu Let’s Talk Film będzie nietuzinkową okazją na poznanie osobowości filmowej. Warto więc wykorzystać szansę i udać się w październikowy wieczór na… spotkanie z Marią Sadowską! Dyskusja, którą poprowadzi Małgorzata Frymus, przybliży twórczość gościa, pasje i dorobek artystyczny. Nie zabraknie także tematów bliskich SEFF - kondycja kina współczesnego, możliwości, kierunek rozwoju, zagrożenia. Po spotkaniu, zapraszamy na film reżyserii naszego gościa, odsłaniający kulisy życia rewolucjonistki ginekologii w czasach PRL-u - "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Jesień z tak barwną postacią jaką jest Maria Sadowska na pewno nie będzie szara!

Wydarzenie odbędzie się w Studiu S1 Polskiego Radia Szczecin, al. Wojska Polskiego 73.

Bilety w cenie 10 i 20 zł do nabycia na: https://bilety.fm/pl/film/3077-bilety-na-maria-sadowska-lets-talk-film-w-ramach-seff-2018.html lub na miejscu przed wydarzeniem.

Ilość miejsc ograniczona.

Więcej o Szczecin European Film Festival tutaj

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję