Kebab King to ogólnopolska sieć kebabowni, która podbiła podniebienia mieszkańców Szczecina. Jej czwarty lokal w naszym mieście zostanie otwarty już w piątek (9 czerwca) na deptaku Bogusława. Sieć przyciąga atrakcyjnym i bardzo szerokim menu oraz tym, co najważniejsze – najwyższą jakością, nie zawsze obecną w innych lokalach z kebabami. – Doskonała jakość mięsa, różnorodne menu i najwyższy standard usług. Takiej oferty jeszcze na deptaku nie było – mówi nam menadżer restauracji.

W weekendy do 6 rano. „Wchodzimy na deptak Bogusława z nową jakością”

Kebab King na deptaku Bogusława zostanie otwarty w piątek o godz. 12:00. Przez pierwsze dni na klientów czekać będzie 20% rabat na wszystkie pozycje z menu. 

– Wiemy, że deptak Bogusława to wymagające miejsce. Z jednej strony rozrywkowe centrum miasta, a z drugiej szeroka oferta gastronomiczna. Na deptaku brakuje jednak miejsca, którego standard będzie gwarantować klientom najwyższą jakość mięsa, sosów, świeżość warzyw, a jednocześnie bogaty wybór różnorodnych pozycji z menu – zaznacza menadżer restauracji.

Nowy Kebab King otwarty będzie codziennie, w weekendy – w wydłużonych godzinach. W środku znajdziemy ponad 10 stolików, lokal będzie mieć też ogródek plenerowy.

Menu dostępne na deptaku będzie takie samo jak w innych restauracjach sieci, ale menadżer w rozmowie z nami przyznaje, że już niebawem klientom zaproponowane zostaną nowości.

– Będziemy czynni codziennie od 11:00 do 3:00 w nocy, a weekendy do 6:00 rano, do ostatniego klienta, który wychodzi z klubu. Chcemy, by ludzie wiedzieli, że u nas zawsze można dobrze i szybko zjeść o każdej porze dnia i nocy. Wchodzimy na deptak Bogusława z nową jakością – mówi nasz rozmówca. 

Cztery lokale w Szczecinie i kolejne w planach

Kebab King to sieć, która na dobre rozgościła się w Szczecinie. Lokal na deptaku Bogusława to czwarty, ale nie ostatni, jaki powstanie w naszym mieście. Niebawem zostaną ogłoszone informacje o kolejnych lokalizacjach Kebab King w Szczecinie, jak i bliskiej okolicy.

Z powodzeniem działają lokale przy ul. Rydla (z grillem i ofertą dla rodzin) oraz przy placu Rodła i na Pogodnie – przy ul. Grota-Roweckiego. W Polsce „król kebabów” posiada już ponad 75 lokali i cały czas prężnie się rozwija.

Sieć chwali się bogatym menu, w którym znajdziemy m.in. kebab roladę w rozmiarach od small do king size. Dostępne są również lawasze, fitness kebab, lawasze z kurczakiem czy uwielbiany w Szczecinie frytokebab. Kebab oferowany jest w wielu kombinacjach, to m.in.: kebab z halloumi, fetą, kebab barbecue czy mexicana. King Kebab ma również porcje obiadowe na talerzu czy bogatą ofertę dla wegetarian z najlepszym falafelem w mieście.

Warto korzystać z mobilnej aplikacji sieci, dzięki której można wybierać spośród licznych promocji. Szczegółowe menu oraz zasady zamawiania obiadów na dowóz dostępne są na stronie www.kebabking.pl.