Według wstępnych informacji, jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło po południu w al. Niepodległości w Szczecinie. W wyniku kolizji trzech samochodów jedno auto wjechało w przystanek tramwajowo-autobusowy.

Do kolizji doszło w al. Niepodległości w okolicach Bramy Portowej. Zderzyły się ze sobą trzy auta, w tym taksówka. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z samochodów uderzył w okoliczny przystanek. Trwają prace na miejscu zdarzenia. 

 – Poszkodowany został jeden z kierowców. W zderzeniu wzięły udział trzy samochody, jeden znalazł się na przystanku po kolizji – mówi Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Na miejscu mogą tworzyć się poważne utrudnienia w ruchu – przede wszystkim w kierunku Bramy Portowej, placu Zwycięstwa i Dworca Głównego. Kierowcom radzimy jazdę objazdem. 

To już drugi dzisiaj podobny wypadek. O poranku staranowany został przystanek na ul. Merkatora w stronę Basenu Górniczego. Wartość uszkodzonej infrastruktury szacowana jest na co najmniej 40 tys. zł.