imprezy cykliczne inne

Kino pod chmurką Kaskada 2018 [repertuar]

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
Galeria Kaskada w Szczecinie, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Sobota, 01.09.2018
O której godzinie?
21:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Kino pod chmurką w Galerii Kaskada już tradycyjnie kojarzy się ze wakacjami w Szczecinie! Po raz kolejny kinomaniacy będą mieli okazję obejrzeć filmowe hity w nietypowych okolicznościach, bo na najwyższym poziomie parkingu centrum – z widokiem na miasto o zachodzie słońca. Wyszukany repertuar i niezapomniane emocje czekają na wszystkich chętnych od 30 czerwca do 1 września 2018.

Tak jak w latach poprzednich na filmowe pokazy Galeria Kaskada zaprasza w sobotnie wieczory przez całe wakacje.

W lipcowym repertuarze znalazły się takie produkcje, jak: „The Circle. Krąg”, „Iluzja 2”, „Dziewczyna z pociągu” i „Co ty wiesz o swoim dziadku”. W lipcu pokazy rozpoczynają się o godz. 22:00.

Sierpniowe seanse rozpoczynać się będą o godz. 21:30. W pierwszą sobotę miesiąca na wielkim ekranie będzie można obejrzeć „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Repertuar na kolejne tygodnie to: „John Wick 2”, „Jackie”, „Ukryte piękno”. Ostatni seans tegorocznej edycji Kina pod chmurką odbędzie się 1 września. Tego wieczoru na kinomaniaków będzie czekała komedia „Złe mamuśki”.

Wstęp na wszystkie seanse pod chmurką jest darmowy. Na widzów będą czekać wygodne leżaki oraz kocyki na wypadek chłodniejszych wieczorów. Zmotoryzowani, na czas wieczornych filmowych spotkań pod chmurką, mogą skorzystać z bezpłatnego miejsca na parkingu. W razie niekorzystnych warunków pogodowych seans przeniesiony będzie do wnętrza Galerii (na poziom -1), o czym dowiedzieć się będzie można za pośrednictwem fanpage’a Galerii Kaskada w serwisie Facebook.

REPERTUAR 2018:

lipiec, g. 22:00:

07 lipca - „The Circle. Krąg”

14 lipca - „Iluzja 2”

21 lipca - „Dziewczyna z pociągu”

28 lipca - „Co Ty wiesz o swoim dziadku”

sierpień, g. 21:30:

04 sierpnia - „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

11 sierpnia - „John Wick 2”

18 sierpnia - „Jackie”

25 sierpnia - „Ukryte piękno”

wrzesień, g. 21:30:

01 września - „Złe mamuśki”

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję