Jest uznawana za jedną z najlepszych psycholożek w Polsce. Jej książka „Czuła przewodniczka” sprzedała się w kilkuset tysiącach egzemplarzy, stając się jednym z największych bestsellerów wydawniczych ostatnich lat. Natalia de Barbaro przyjeżdża do Szczecina. Spotkanie z pisarką odbędzie się już 24 listopada o godzinie 17:00 w Teatrze Polskim w Szczecinie.

– Chcemy stworzyć wydarzenie dla pań, które sprawi, że poczują się one komfortowo. To będzie połączenie nauki i podróży do wnętrza siebie z możliwością rozmowy i przyjemnego spędzenia czasu w towarzystwie nowo poznanych i znanych już wcześniej koleżanek – mówi Anastasiya Oliyarnyk, jedna z organizatorek wydarzenia. 

Autorka „Czułej przewodniczki” przeprowadzi przez „Cienie żywych emocji”

Paniom Natalii de Barbaro nie trzeba przedstawiać. To jedna z najpopularniejszych polskich psycholożek. Jej książka „Czuła przewodniczka” to bestseller wydawniczy ostatnich lat. Wielkim hitem stała się również jej ostatnia publikacja „Przędza”. Słowa Natalii są drogowskazem dla wielu kobiet. Książki popularnej psycholożki motywują do działania, ale i pozwalają spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy.

Już 24 listopada Natalia de Barbaro poprowadzi specjalne warsztaty w Teatrze Polskim w Szczecinie. Wydarzenie odbywa się z inicjatywy kobiet zgromadzonych wokół Business Club Szczecin.

– To już trzecie wydarzenie, które organizujemy, by integrować kobiety w Szczecinie. Jest potrzeba, by panie wzmacniały się jeszcze bardziej na takich spotkaniach. Natalia de Barbaro jest jedną z najpopularniejszych psycholożek w Polsce. Ideą jej książki „Przędza” jest przekazywanie innym kobietom, że powinniśmy żyć jak najpełniej naszym życiem. To proste słowa, ale jak ważne dla każdej z nas – mówi Anna Biaduń-Popławska.

Warsztaty, które odbędą się już 24 listopada, zostały zatytułowane „Cienie żywych emocji”.

– Ważne jest odczuwanie emocji i ich odpowiednie traktowanie . Musimy mieć z nimi kontakt, musimy nasze emocje rozumieć. Natalia podczas swoich warsztatów mówi, że często nie dopuszczamy do siebie emocji, które nie są przez nas pożądane. Podczas zajęć będziemy uczyć się, jak czuć się lepiej oraz jak nawiązać kontakt z naszymi emocjami – dodają organizatorki. 

To nie będzie zwykły wykład

Natalia de Barbaro to psycholożka, która po wydaniu książki „Czuła przewodniczka” stała się jedną z mentorek kobiet w Polsce. Jej warsztaty gromadzą setki osób. Jak zapowiadają organizatorki szczecińskiego spotkania z Natalią de Barbaro, warsztaty będą miały interaktywną formułę. To nie będzie tylko wykład, ale okazja do rozmowy, dyskusji, zadawania pytań.

– Chciałabym, by panie opuściły warsztat z „czymś dla siebie”. To nie jest tylko wykład, tylko prelekcja. To kilkugodzinna, aktywna praca nad sobą. Wszystko będzie jednak przebiegać w bardzo przyjaznej i życzliwej atmosferze – mówi Anastasiya Oliyarnyk.

– Natalia w kobiecych kręgach jest niezwykle popularna, a „Czuła przewodniczka” nie bez powodu nazywana jest „biblią kobiet”. To książka przetłumaczona na kilkanaście języków. Natalia de Barbaro jest jedną z tych psycholożek, których wiedza na temat emocji jest tak ogromna, że należy z niej czerpać – dodają organizatorki.

Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Polskim w Szczecinie. Na miejscu będzie można zobaczyć przygotowane specjalnie na tę okazję prace Agnieszki Mikołajczyk. Nie zabraknie również prac artystów z Akademii Sztuki oraz oprawy muzycznej. – Chcemy, by panie były z nami jak najdłużej. By rozmawiały ze sobą, dzieliły się swoimi emocjami, troskami i radościami – podsumowuje Anna Biaduń-Popławska.

Zaproszone na wydarzenie są zarówno kobiety biznesu i menadżerki, jak i wszystkie panie, które chcą poznać Natalię de Barbaro i integrować się z innymi kobietami.

Bilety na wydarzenie dostępne są: https://www.biletomat.pl/bilety/cienie-zywych-emocji-szczecin-18705/