„Strefa 89” to szczeciński coworking, który silnie zaznaczył swoją obecność w innowacyjnym krajobrazie Szczecina. Przez blisko dwa lata przy ul. Jagiellońskiej 89/2, w jedynym darmowym coworkingu w Polsce spotykali się naukowcy, ludzie biznesu, freelancerzy, startupowcy i studenci – ludzie ciekawi, aktywni, pełni pasji i pomysłów na swoją działalność zawodową.
Podczas trwania projektu „Innowacja poprzez co-munikację” zorganizowaliśmy prawie 300 godzin szkoleń praktycznych dla naukowców i pracowników zachodniopomorskich firm oraz 20 opłacanych przez projekt staży w jednostkach naukowych i zachodniopomorskich przedsiębiorstwach. Udzieliliśmy wsparcia ponad 10 startupom w postaci dostępu do własnego, w pełni wyposażonego biura, zaprosiliśmy 22 znane osobistości ze świata biznesu i nauki, które przyjechały do „Strefy 89” z Polski i z zagranicy, a średnio miesięcznie odwiedza nas 350 osób.
 
W 2014 roku zapraszamy do „Strefy 89”. Pomimo tego, że nasz coworking przestanie funkcjonować jako projekt unijny i zacznie działać na zasadach komercyjnych, nadal będziemy otwarci na Wasze potrzeby i będziemy oferować Wam nasze wsparcie.
 
Wesołych Świąt i do zobaczenia w nowym roku!
 
Zespół „Strefy 89”