Szczecińska firma przewozowa SBS uruchomiła nową usługę „All in One”, dającą praktycznie nieograniczone możliwości zamawiania przejazdów w dowolne miejsce w Europie, zarówno dla firm, jak i prywatnych klientów. Część kursów odbywać się będzie najnowszym modelem Mercedesa - E klasy w wersji Exclusive, który właśnie został odebrany od dealera Mercedes-Benz Mojsiuk.

To rezultat owocnej i długoletniej współpracy obu szczecińskich firm. Dzięki niej flota samochodowa SBS składa się już z kilkunastu nowoczesnych samochodów, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania pasażerów. Nowy Mercedes-Benz Klasy E to dynamiczna, elegancka i luksusowa limuzyna, wyposażona w najnowsze technologie oraz systemy bezpieczeństwa, zapewniające kompleksowe wsparcie w czasie jazdy.

Nowa usługa daje nieograniczone możliwości

SBS znany jest szczecinianom przede wszystkim z przejazdów w prestiżowych warunkach na lotnisko Berlin-Brandenburg. Oferta przewoźnika jest jednak dużo szersza, a po wprowadzeniu usługi „All in One” – praktycznie nieograniczona.

Dostępne są transfery na wszystkie lotniska w Polsce i Europie. Firmy mogą zamawiać przejazdy na wyjazdy integracyjne i służbowe, a indywidualni klienci na koncerty, spotkania rodzinne czy wakacje. SBS zapewnia też transfery marynarzy w podmianach pośrednich i bezpośrednich.

Z SBS podróżowali już m.in. Nelly Furtado i Andrea Bocelli

Nowoczesna flota gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podróży. Dlatego SBS jest często wybierany przez firmy, gdy trzeba zapewnić transport ważnym osobistościom, prezesom, menadżerom albo delegowanym kontrahentom. Organizatorzy imprez masowych chętnie powierzają szczecińskiej firmie gwiazdy estrady.

Więcej informacji na temat firmy SBS znajduje się na stronie www.sbs.szczecin.pl oraz na stronie transferów na lotnisko Berlin-Brandenburg www.BerTransfer.pl.

www.sbs.szczecin.pl