Pierwszy raz możemy zobaczyć w pełni gotowe osiedle domów szeregowych przy ul. Ogrodniczej. Deweloper Vastbouw zaprasza na Dzień Otwarty Osiedla Duo Park już w najbliższą sobotę, 18 marca od godziny 11:00 do 15:00. Dodatkowo odwiedzający mogą obejrzeć przykładowe domy wykończone “pod klucz”.

Zamieszkaj w wykończonym domu już teraz

W ofercie osiedla Duo Park przy ul. Ogrodniczej dostępne są domy szeregowe, do których przyszli mieszkańcy mogą za chwilę odebrać klucze. Spośród wolnych M, klienci mogą już dziś wybrać standard kupowanego przez siebie lokalu, ponieważ część domów na osiedlu została wykończona “pod klucz”. Wszyscy wiemy, jak męczące i czasochłonne jest samodzielne prowadzenie remontów. Zwykle towarzyszy im niepotrzebny stres, zatem opcja kupienia gotowego do zamieszkania domu, zdaje się być doskonałym rozwiązaniem. Dzień Otwarty jest niewątpliwie doskonałą okazją do obejrzenia gotowych domów przed zakupem.

Wynajmij, a później kup z gwarancją ceny

W odpowiedzi na potrzeby rynku nieruchomości, Vastbouw wprowadziło trzy możliwości nabycia domów na Osiedlu Duo Park. Jako pierwszy deweloper w Szczecinie i jeden z pierwszych w całej Polsce, oferuje możliwość kupna, wynajmu tradycyjnego oraz wynajmu z opcją kupna. To innowacyjne rozwiązanie otwiera nowe możliwości kupującym, którzy ze względu na niższą dostępność kredytów, zmuszeni zostali odłożyć w czasie marzenia o nowym domu lub mieszkaniu.

“Obserwujemy zmiany na rynku nieruchomości i rozmawiamy o obecnej sytuacji z naszymi klientami oraz ekspertami kredytowymi. Postanowiliśmy działać, aby umożliwić chętnym klientom nabycie własnego domu czy mieszkania, pomimo braku, w tym momencie, zdolności kredytowej. Naszą propozycją jest wynajem z opcją kupna. To rozwiązanie pozwala zamieszkać w upragnionej nieruchomości i odroczyć jej formalny zakup. Do czasu zawarcia umowy sprzedaży gwarantujemy niezmienną cenę nieruchomości” - Tomasz Druciarek, Członek Zarządu Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Zobacz na własne oczy, już w tę sobotę

Deweloper organizuje przy ulicy Ogrodniczej Dzień Otwarty na Osiedlu Duo Park już w najbliższą sobotę 18 marca. Od 11:00 do 15:00 możemy nie tylko zobaczyć gotowe osiedle i domy wykończone “pod klucz”, ale również porozmawiać o możliwości otrzymania kredytu, nabycia nieruchomości lub wynajmu. Vastbouw serdecznie zaprasza i zapewnia, że tak spędzona sobota z pewnością nie będzie czasem straconym :)