inne

DLA DZIECI: Papieroplastyka. Jedyne takie zajęcia dla dzieci

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 24.02.2019
O której godzinie?
15:45
Do kiedy?
Niedziela, 24.02.2019
Do której godziny?
16:30
Za ile?
40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem
Opis wydarzenia
Szczecińska Sensoplastyka zaprasza do INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury na jedyną w Szczecinie: Papieroplastykę - Zróbmy sobie pączka! Uczestnicy zajęć zrobią tyle pączków z papieru, ile uda się im udźwignąć. Zajęcia dla dzieci w wieku 4+.

Szczecińska Sensoplastyka - tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!

Tym razem pobrudzimy się tylko trochę. Jeżeli Wasze dzieci lubią się troszkę ubrudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać, a chcecie zrobić własne pączki bez pieczenia, te zajęcia są stworzone dla Was!!! Zapraszamy dzieci od 5. r.ż. wraz z opiekunem.

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie: tel. 514966402 lub 791690690.

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

Zabierzcie ze sobą dobry humor.

Zapraszamy na warsztaty P A P I E R O P L A S T Y K I - Zróbmy sobie pączka!

W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę). Będziemy używać papieru, farb, pędzli i oczywiście wyobraźni. Zrobimy tyle pączków, ile będziemy w stanie udźwignąć!

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników. Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Zajęcia prowadzi mgr Magdalena Gapska - certyfikowany trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, Smyko-Multisensoryki, psychopedagog, pedagog specjalny, nauczyciel-terapeuta, partner Centrum Zdrowia Psychicznego i Centrum Neurorehabilitacji oraz studentka studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/553967971745831/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję