inne

DLA DZIECI: Mikołajkowe wybryki w rytmach Sensoplastyki

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 07.12.2018
O której godzinie?
16:00
Za ile?
40 zł za dziecko; 70 zł za rodzeństwo
Opis wydarzenia
Szczecińska Sensoplastyka zaprasza 7 grudnia (piątek) na "Mikołajkowe wybryki w rytmach Sensoplastyki".

Na każdego uczestnika czeka mikołajkowa, sensoplastyczna niespodzianka, którą będziecie mogli zabrać ze sobą do domu.

Szczecińska Sensoplastyka - tu dzieci robią wszystko, co podpowie im wyobraźnia!

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic takiego? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły? Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie: 514966402 lub 791690690.

Grupa I - godz. 11:00

Grupa II - godz. 16:00

Zabierzcie ze sobą dobry humor. Zapraszamy!

W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę).

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Koszt zajęć:

40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

rodzeństwo - 2 dzieci - 70 zł etc.

Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się. (Obowiązuje także opiekuna: 1 dziecko = 1 opiekun). Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły. Zapraszamy na zajęcia z ciastoliną w tle... i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!! Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy! Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt, jak i dzieci o wiele starszych.

Zajęcia Sensoplastyki® prowadzi mgr Magdalena Gapska - certyfikowany trener 1 stopnia Sensoplastyki®, psychopedagog, nauczyciel Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

PRZYPOMINAMY: Osoby, które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej. Pozdrawiamy

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/events/347425846014764/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję