imprezy cykliczne spotkania inne

DLA DZIECI: Klub Zaczytanego Malucha

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 15.12.2018
O której godzinie?
11:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Na spotkanie świąteczne, zamykające ten rok spotkań, zapraszamy 15 grudnia 2018 (sobota) o godz. 11.00. Wstęp wolny!

Zapraszamy na spotkania w ramach trzeciej już edycji Klubu Zaczytanego Malucha. Kontynuujemy comiesięczne spotkania poświęcone prezentowaniu nowości książkowych z literatury dla najmłodszych. Będziemy zachęcać dzieci do słuchania i oglądania książek oraz organizować dla nich różnorodne zabawy okołosiążkowe. Zazwyczaj w każdą ostatnią sobotę kolejnego miesiąca, o godz. 11.00, zapraszamy dzieci (w wieku 3-5 lat) wraz z opiekunami do Sali Klubowej w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2).

Na spotkaniach wspólnie czytamy ciekawe książki, a zabawy, konkursy z nagrodami i niespodzianki czekają na stałych i nowych Czytelników. Klub Zaczytanego Malucha rozwija w dzieciach umiejętność słuchania ze zrozumieniem, zainteresowanie książkami, integruje z innymi dziećmi w podobnym wieku oraz oferuje zabawy związane z książkami.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję