inne

Bezpłatny spacer z przewodnikiem - odkrywamy początki centrum Szczecina

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
start w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od placu Zgody)
Kiedy?
Niedziela, 28.10.2018
O której godzinie?
11:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Śródmieście jakie jest każdy widzi. Wysokie kamienice, małe zakłady rzemieślnicze i ogromne, granitowe płyty chodnikowe. A gdybyśmy zajrzeli głębiej?

Gdzie w mieście szukać pamiątek po rewolucji przemysłowej z XIX wieku? Czego dowiemy się, czytając miejską zieleń? Co łączy Manhattan, Berlin, Łódź, Wrocław i Szczecin?

Odpowiedzi na te i inne pytania będziemy szukać razem z Przemkiem Głową, alternatywnym przewodnikiem miejskim w ramach kolejnego Środkowego spaceru organizowanego przez Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Zapraszamy na miejskie śledztwo, w którym cofniemy się do początków Śródmieścia.

Spacer rozpocznie się w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od pl. Zgody – z placu należy skręcić w ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i od razu w prawo przy sklepie Andergrand) w niedzielę, 28 października 2018 r., o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny.

CO: Śródmieście od początku – odkrywamy początki centrum Szczecina

KIEDY: 28.10.2018, godz. 11.00-13.00

GDZIE: start w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście przez bramę przy al. Wojska Polskiego 34)

WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR: Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki | OSWAJANIE SZTUKI | Gmina Miasto Szczecin

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję