Hotel Vulcan to malowniczo położony obiekt gwarantujący największą salę bankietową, dogodny dojazd i najwyższą jakość obsługi zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i gastronomicznym. 17 lutego hotel organizuje wydarzenie pod nazwą Vulcan Wedding Day: - To dobry czas, żeby poznać nas bliżej, porozmawiać i przekonać się jak może wyglądać wymarzone wesele – zapowiadają organizatorzy. Wstęp jest bezpłatny.

Jak idealnie zaplanować „ten dzień”? Hotel podpowie

Wiele hoteli organizuje „dni otwarte” po to, by przybliżyć swoją działalność zainteresowanym mieszkańcom. Hotel Vulcan swoje wydarzenie tego typu kieruje przede wszystkim do osób planujących ślub. Vulcan Wedding Day to doskonała okazja do spotkania i porozmawiania z zaufanymi partnerami z branży ślubnej, poznania specjalistów z zakresu trendów ślubnych w makijażu, florystyce, fryzjerstwie czy fotografii. Specjaliści będą służyć profesjonalną poradą jak zorganizować idealne przyjęcie i na co zwrócić uwagę przy wyborze np. menu. Zaprezentowane też zostaną różne propozycje dekoracji stołów.

– Chcemy pokazać mieszkańcom naszego miasta jaki potencjał tkwi w Hotelu Vulcan. Nie wszyscy wiedzą, że posiadamy największą salę bankietową w mieście. Vulcan Wedding Day będą minitargami ślubnymi – mówi Joanna Huegel z Hotelu Vulcan. – W naszym hotelu odbywa się coraz więcej wesel i muszę przyznać, że to właśnie menu, a także komfort, przestrzeń i obsługa zbierają najwięcej pochwał.

W Hotelu Vulcan można zorganizować nie tylko wesele, ale i urodziny, chrzciny, komunię czy imprezy integracyjne.

Kogo spotkamy podczas wydarzenia?

Idealny ślub wymaga odpowiedniej oprawy. Podczas Vulcan Wedding Day będzie okazja do rozmowy z interesującymi wystawcami, którzy doradzą, podpowiedzą i zasugerują jak powinien wyglądać efektowny ślub. Partnerami wydarzenia są między innymi takie firmy jak: Kula Słodyczy, Barwy Bieli, AMMC Studio, Bliss, Amelia Wedding, Flavor Factor, Instytut Urody Be Beauty, Agencja Wonder, Rękodzielnia Dmuchawce czy Jego Wina. Na miejscu obecny będzie także trener Piotr Karpeta oraz wodzirej Marcin Jarczyński.

Vulcan Wedding Day odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 lutego, w godz. 12:00-17:00 w Hotelu Vulcan przy ul. ks. F. K. Druckiego-Lubeckiego 6A. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku lub pod numerem telefonu 667 700 284.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.