Czytelnicy wSzczecinie.pl mogą wygrać bilety na Żywiec Męskie Granie 2022, które już w najbliższy weekend zawita do Szczecina! Warto dodać, że to pierwszy raz, kiedy stolica Pomorza Zachodniego jest jednym z przystanków największej w trasy koncertowej w Polsce.

 

Przypomnijmy, że w tym roku „Męskie Granie” przybrało formę dwudniowego festiwalu. W Szczecinie zainteresowanie było tak duże, że organizatorzy projektu postanowili zmienić lokalizację na Aeroklub Szczeciński przy ul. Przestrzennej. Pomimo zwiększonej puli biletów, nadal są tacy, którym nie udało się ich kupić. Teraz mają szansę na wygranie zaproszeń.

Przypomnijmy, że pierwszego dnia Męskiego Grania (12 bm.) na głównej scenie zagrają i zaśpiewają Natalia Przybysz, Mrozu, Ørganek, Kwiat Jabłoni oraz Dawid Podsiadło, który wystąpi z wyjątkowym repertuarem, będącym połączeniem jego największych przebojów oraz dawno niegranych bądź nigdy niewykonanych na żywo utworów. W tym dniu scena Ż należeć będzie do Syndromu Paryskiego, Dziwnej Wiosny, Asthmy, Oxford Dramy, Natalii Szroeder i Jana-Rapowanie.

Natomiast w sobotę (13 bm.), przed Orkiestrą Męskiego Grania, wystąpią Bitamina, Igo, Zalewski, Miuosh x Zespół Śląsk. Na scenie Ż zagrają Yana, Kamil Hussein, Kukon, Mery Spolsky, Kacperczyk, KAMP! X.

Redakcja wSzczecinie.pl ma do rozdania zaproszenia zarówno na piątkowe, jak i sobotnie koncerty. Fundatorem biletów w konkursie jest Żywiec, sponsor Męskiego Grania. Co należy zrobić, aby je zdobyć?

Dla czytelników wSzczecinie.pl mamy 1 podwójne zaproszenie na oba dni oraz 1 pojedyncze zaproszenie na oba koncertowe dni. Zainteresowani muszą dokończyć zdanie: „Chcę bilety na Męskie Granie, bo…” i przesłać odpowiedzi na adres konkurs@wszczecinie.pl. Na zgłoszenia czekamy do środy, 10 sierpnia, do godz. 12:00. W mailu prosimy o wskazanie, czy chodzi o podwójną czy pojedynczą wejściówkę.

Zaproszenia powędrują do osób, które udzielą, zdaniem redakcji, najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy, jak odebrać wygraną.