inne

Zwiedzanie Szczecina z Przemkiem Głową na 2. urodziny Środka

foto: materiały prasowe

Gdzie?
zbiórka przy ul. Rayskiego 23
Kiedy?
Niedziela, 30.06.2019
O której godzinie?
12:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy naszych Sąsiadów, Przyjaciół i nawet tych, którzy jeszcze nie znają ŚRODKA do wspólnego świętowania! Z okazji 2. urodzin świętujemy przez 2 dni!

 

Już 29 czerwca (sobota) zapraszamy na wspólne świętowanie i pyszny urodzinowy tort. Startujemy o 13.00 w Środku. Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub od al. Wojska Polskiego 34). Wstęp oczywiście wolny!

A 30 czerwca (niedziela) o 12.00 zachęcamy do udziału w urodzinowym spacerze z Przemkiem Głową, który poprowadzi nas śladem pierwszych oznak szczecińskiego Śródmieścia, jakie znamy. Spacer "Śródmieście po raz pierwszy" ruszy z ul. Rayskiego 23 (będziemy tam w ramach wudarzenia Wędrujące Drzewa - II Street Day na Rayskiego!) i potrwa około 2 godzin. Konieczne wygodne buty i woda w butelce (najlepiej wielorazowego użytku). Wstęp jest wolny, wystarczy przybyć na czas.

Działanie jest realizowane w ramach projektu "ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji", koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie".

Sobotnie urodziny odbywają się także przy wsparciu naszych Sąsiadów, Rady Osiedla Śródmieście Zachód.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/538439043360191/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję