W dobie nowoczesnych technologii medycyna staje się coraz bardziej dostępna dla każdego. Dzięki platformie medycznej możesz uzyskać dostęp do lekarzy specjalistów z dziedziny dermatologii, nie wychodząc z domu. Z jakimi problemami skórnymi warto się skonsultować z dermatologiem online? Oto kilka przykładów.

Trądzik

Med24 oferuje diagnostykę i indywidualny plan leczenia trądziku, który pozwala na skuteczne przeciwdziałanie i walkę z nieestetycznymi wypryskami i przebarwieniami na twarzy. Dermatolog na konsultacji online może przepisać leki na e-receptę, zawierające retinoidy. W cięższych przypadkach lekarz może zalecić antybiotyki doustne lub leki hamujące produkcję łoju, np. izotretynoinę. Peelingi chemiczne, mikrodermabrazja czy lasery mogą być również proponowane w celu niwelowania blizn lub przebarwień. Po prostu kompleksowy plan leczenia, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Łuszczyca i Egzema

Choroby, takie jak łuszczyca czy egzema wymagają specjalistycznego podejścia. Dzięki konsultacji online możesz uzyskać dostęp do najnowszych metod leczenia oraz monitorować skuteczność leczenia, a wszystko w zaciszu własnego domu.

Atopowe zapalenie skóry AZS

Dla osób z atopowym zapaleniem skóry, systematyczny kontakt z dermatologiem to klucz do utrzymania stanu skóry pod kontrolą. Dzięki usłudze dermatolog wizyta online, w Med24, można szybko odbyć konsultację z lekarzem bez rezygnowania z innych zaplanowanych wydarzeń.

Liszajec i czyraki

Inne problemy skórne, takie jak liszajec czy czyraki, mogą być również diagnozowane i skutecznie leczone przez lekarza dermatologa za pośrednictwem platformy telemedycznej.

Rany, skaleczenia, ukąszenia owadów

Rany, skaleczenia skóry, czy ukąszenia owadów mogą być konsultowane z lekarzem online. To przyspieszy proces leczenia i zminimalizuje ryzyko wstrząsu septycznego w przypadku alergii na owady. Na podstawie diagnozy, dermatolog online opracuje indywidualny plan leczenia, poda rekomendacje dotyczące leków, stylu życia, czy produktów medycznych i kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Łysienie

Zmagasz się z problemem wypadających włosów? Dermatolog online oferuje dyskretną diagnostykę i leczenie różnych form łysienia. Z problemem boryka się wiele osób zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Z różnych przyczyn: od genów, po nadmierny stres, problemy hormonalne lub choroby skóry. Dzięki platformom medycznym online takim, jak Med24 masz łatwy dostęp do skutecznych form leczenia łysienia oraz pełnej diagnostyki medycznej.

Zmiany skórne w okolicach intymnych

Zdrowie intymne to temat tabu. Strach i wstyd odwleka moment skorzystania z pomocy medycznej. Dzięki platformie telemedycznej możesz anonimowo i dyskretnie skonsultować się z lekarzem w kwestiach związanych z infekcjami skórnymi w miejscach intymnych. Jeśli zauważysz zmiany, takie jak zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie, lub inne objawy w miejscach intymnych, to znak, że warto zwrócić się o poradę specjalistyczną np. Dermatolog online.

Jakie problemy można zdiagnozować i leczyć online u dermatologa?

 • Zakażenia grzybicze.

 • Swędzenie i upławy.

 • Brodawczaki i nowe zmiany skórne.

 • Wątpliwości związane z higieną intymną.

Zmiany w strukturze lub kolorze paznokcia

Zmiany w wyglądzie paznokci są zazwyczaj bagatelizowane. A mogą być sygnałem poważniejszych problemów zdrowotnych. Konsultacja z dermatologiem online jest po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jeśli na dłoniach wystąpią objawy, takie jak:

 • Żółknięcie paznokci,

 • Pękające czy łamliwe paznokcie,

 • Pojawienie się białych plamek,

 • Zgrubienia i zmiany kształtu płytki paznokciowej,

 • Zmiany w strukturze lub kolorze paznokcia.

To znak, że czas na konsultację z dermatologiem. Konsultacja odbywa się w komfortowych warunkach w zaciszu Twojego domu.

Jakie problemy z paznokciami można zdiagnozować online?

 • Grzybicę paznokci,

 • Łamliwość i rozdwajanie się paznokci,

 • Zmiany w kolorze paznokcia,

 • Wrastające paznokcie,

 • i wiele innych zmian w kształcie paznokci.

Nie warto odkładać wizyty u dermatologa na później. Dzięki konsultacji  online z  dermatologiem masz możliwość skorzystania z nowoczesnej opieki medycznej, która jest nie tylko wygodna, ale także skuteczna. Zadbaj o zdrowie bez wychodzenia z domu. Przekonaj się, jak łatwo możesz zatroszczyć się o zdrowie swojej skóry.

Artykuł sponsorowany przez platformę telemedyczną Med24. Dermatolog online zapraszamy na konsultacje!