Gdzie i kiedy?
szczeciński loft kultury K4 przy ul. Kolumba 4
sobota, 25 listopada 2017, 21:00
Za ile?
10 zł
Synths of 80s to najlepsza w Szczecinie cykliczna impreza z muzyką z lat 80-tych, organizowana przez fanatyków tej dekady (już od prawie 10 lat!).
Tu na parkiecie spotykają się osoby w najróżniejszym wieku, których łączy pasja do muzyki tworzonej ponad 30 lat temu, m.in. kolekcjonerzy płyt winylowych, fani kina i muzyki filmowej oraz ci, którzy raz na jakiś czas mają po prostu ochotę wystylizować się na Davida Bowie czy Madonnę!

Mnóstwo tanecznych kawałków z różnorodnych gatunków muzycznych z tego okresu: elektroniczne dźwięki spod znaku synth pop, new romantic, popowe hity, obciachowe italo disco, ale również alternatywne klimaty nowofalowe i ebm. Utwory jakich nie usłyszysz na żadnej innej imprezie!

Alphaville, OMD, Depeche Mode, Talk Talk, Human League, Duran Duran, Eurythmics, Yazoo, Pet Shop Boys, Visage, Ultravox, Bryan Ferry, Madonna, Kate Bush, Sandra, Kim Wilde, David Bowie, Tears For Fears, Billy Idol, Sisters Of Mercy, Annie Clark, Front 242, Nitzer Ebb, Fancy, Modern Talking, Numero Uno, Bad Boys Blue.. i wiele innych!

Na dużym ekranie w trakcie imprezy wizualizacje i kultowe filmy z lat 80-tych! Niezapomnianą noc gwarantuje tradycyjnie zza konsolety damsko-męski duet: Stay i Synther.

Data: 25.11.2017 (sobota)
Miejsce: klub K4, ul. Kolumba 4, Szczecin
Start: godz. 21:00
Wstęp: 10 pln