Gdzie i kiedy?
Browar Polski
ul. Dworcowa 20, Szczecin
niedziela, 23 lipca 2017, 18:00
Za ile?
15 zł, bilety dostępne na kupbilecik.pl
„Invalid Comedy” - to nowy projekt, który tworzą najśmieszniejsi inwalidzi w tym kraju! Każdy z nich znany jest z występów na wielu scenach w całej Polsce - teraz jednak, postanowili połączyć siły i stworzyć grupę niemal rehabilitacyjną, która złamie wszelkie stereotypy i zdrowotne tabu! Z wielkim dystansem i humorem podchodzą do swoich niedoskonałości i doskonale im to wychodzi!
Przygotujcie się na wieczór pełen łez... Oczywiście ze śmiechu i pamiętajcie, żeby zostawić im wolne miejsce na parkingu przed lokalem!

W skład „Invalid Comedy” wchodzą:

Juliusz Sipika
- dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. W międzyczasie zdążył zroastować Popka i wystąpić w Comedy Central.. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup, także ten moralny, za co dali mu drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

Aleksandra Petrus - Ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza się jej występować na stole.

Janek Wolańczyk
- jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Współlider grupy "Wrocławski Stand-up". Zajmuje się stand-upem od dwóch lat, jeździ po Polsce i opowiada o tym jak jego jąkanie wpływa na życie oraz mówi autentyczne sytuacje ze swojego rodzinnego domu, z którymi na pewno się utożsamicie! Możecie się spodziewać, że będzie długo dochodził do słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez, z czego największa to bitwa "Stand-Up War", która zgromadziła 22 komików z całej Polski. Występował w programie "Comedy Club" na Comedy Central.

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz

Uwaga! projekt nie jest finansowany ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia! Impreza tylko dla osób pełnoletnich!