Gdzie i kiedy?
Dom Kultury „Krzemień”
ul. Krzemienna 10, Szczecin
sobota, 8 listopada 2025, 19:00
Za ile?
od 59 zł
Duet Bolewski & Tubis przedstawia czwartą, autorską płytę zatytułowaną „Kochaj” i zaprasza na niezapomniane i emocjonujące koncerty promujące najnowszy album.

„Kochaj” to opowieść o tym, co zostaje, kiedy wszystko inne się zmienia, o chwilach, które warto zatrzymać, o ludziach, którzy są obok nas. Bolewski & Tubis łączą alternatywny pop z żywą improwizacją, tworząc muzykę, która pulsuje emocjami i przestrzenią.

 

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu (łącznie 80 koncertów).