Gdzie i kiedy?
Sala Koncertowa
ul. Energetyków 40
niedziela, 26 listopada 2017, 18:00
Za ile?
80 - 100 zł
W niedzielę, 26 listopada 2017 r., o godz. 18:00 w Sali Koncertowej (była hala Opery) w Szczecinie odbędzie się koncert Bogusława Morki pt. "Najpiękniejsze melodie świata".
W półtoragodzinnym programie znajdą się największe hity z najbardziej znanych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzyka filmowa, pieśni hiszpańskie i włoskie. Koncert odbędzie się w niedzielę - 26 listopada 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie.

Bogusław Morka wykona m.in. takie utwory jak: „La Paloma”, „Amor Amor”, „Dalilah”, „Besame Mucho”, „Spanish Eyes”, „New York New York”, „O Sole mio”, „Amigos para siempre”, „Time To Say Goodbye”, „Caminito”, „My Way”, „La vie en rose”, „Oczy czarne”, „Amapola” i inne przeboje.

Oprócz tenora na scenie pojawią się również: Iwona Kaczmarek - sopran, Mariusz Ruta – tenor, Wojciech Kaczmarek - baryton oraz orkiestra kameralna Alla Viena pod dyrekcją Adama Manijaka. Koncert poprowadzi Janusz Michalik.

– Najtrudniejsze jest osiągnąć sukces i utrzymać się na szczycie jak najdłużej!? Bo przecież jestem tylko człowiekiem, który też ma lepsze i gorsze dni… Najprzyjemniejsze są oczywiście wielkie owacje po koncercie i wzruszenie tych ludzi, którzy przychodzą na ten koncert. Bo dla każdego artysty wzruszenie słuchaczy jest najlepszą recenzją – odpowiada Bogusław Morka zapytany o uroki pracy tenora.

Zapraszamy na doskonały koncert Bogusława Morki „Najpiękniejsze melodie świata” już 26 listopada 2017 r. (niedziela) o godz. 18:00 w Sali Koncertowej (była hala Opery, ul. Energetyków 40) w Szczecinie.

Bilety na wydarzenie w cenach: 80 zł, 90 zł, 100 zł można nabyć na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety, na portalu bilety.fm oraz w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I”, tel. 91 886 07 21).