Tego lata także klimatyczne kino pod chmurką powstanie na najwyższym poziomie parkingu samochodowego Galerii Kaskada. Filmowe zaległości będzie można nadrabiać w każdą sobotę wakacji.
Kino Pod Chmurką: Ciesz się ze znajomymi wyjątkowymi seansami filmowymi pod gołym niebem!
- wstęp wolny
- wygodne leżaki na poziomie P3 parkingu
- darmowy parking dla wszystkich widzów

Pierwszy z 10 seansów pod gołym niebem zaplanowano 1 lipca. Tego wieczoru o godz. 22:00 zostanie wyświetlony amerykański dramat wojenny „Snajper”. W lipcowym repertuarze znalazły się jeszcze: „Carte Blanche” z Andrzejem Chyrą, „Nieracjonalny Mężczyzna” Woody’ego Allena, „Klub dla wybrańców” oparty na scenariuszu sztuki teatralnej i thriller „Labirynt”. Drugi miesiąc wakacji zostanie przywitany filmową adaptacją szekspirowskiego „Makbeta”. W kolejnych tygodniach, na wielkim ekranie wyświetlane będą: „Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego, melodramat „Wciąż ją kocham” i nagrodzony Oscarem „Interstellar”. Wakacje pożegnamy na wesoło, z filmem „O północy w Paryżu”, który zostanie pokazany 2 września.

W lipcu filmowe spotkania na dachu Kaskady będą rozpoczynały się o 22:00. W sierpniu początek seansów zaplanowano pół godziny wcześniej. Wstęp jest bezpłatny.

KINO POD CHMURKĄ 2017 na dachu Kaskady

godz. 22:00 w lipcu
1 lipca – Snajper
8 lipca – Carte Blanche
15 lipca – Nieracjonalny mężczyzna
22 lipca – Klub dla wybrańców
29 lipca – Labirynt

godz. 21:30 w sierpniu i we wrześniu
5 sierpnia - Makbet
12 sierpnia - Pod Mocnym Aniołem
19 sierpnia - Wciąż ją kocham
26 sierpnia - Interstellar
2 września - O północy w Paryżu