Gdzie i kiedy?
Od: piątek, 17 marca 2023, 10:00
Do: niedziela, 19 marca 2023, 17:00
Za ile?
darmowe
W dniach 17-19 marca 2023 w hali Netto Arena w Szczecinie odbędzie się kolejna, już trzydziesta, edycja targów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Każdy, kto planuje remont lub budowę nowego domu, podczas targów Bud-Gryf & Home znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji.

 

Targi to również doskonała okazja dla firm, by poznać i nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Ułatwieniem będzie bezpłatna giełda kooperacyjna, podczas której przedstawiciele środowiska biznesowego będą mogli porozmawiać, wymienić się ofertami, doświadczeniami i pomysłami. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy tzn. przedsiębiorcy spotkają się zarówno on-line za pośrednictwem platformy, jak i stacjonarnie przy stolikach na targach. Giełda organizowana jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

 

Program targów BUD-GRYF & HOME 2023 w pigułce:

– prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych

– dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań

– nowinki branżowe

– giełda kooperacyjna

– XIV Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu"

– porady ekspertów, architektów, praktyków

– wystawy, konkursy, warsztaty

 

Wystawcy Bud-Gryf & Home zaprezentują nowości

Ponad stu wystawców z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz zaprezentuje swoje oferty na rozpoczynających się już najbliższy w piątek w Szczecinie targach Bud-Gryf & Home. Goście spotkania poznają m.in. nowe technologie, maszyny i innowacyjne rozwiązania grzewcze.  

Szczególnie interesujące będą nowości przygotowane przez wystawców. Jedną z nich będzie funkcjonalny słup ogrodzeniowy Multibox na stoisku firmy Teleport 2000, kolejną panel dotykowy M-DOT-R14 RFID firmy Ampio, z kolei firma Contra M zaprezentuje nową kolekcję podłóg winylowych LVT-FATRA MARILO. Na stoisku firmy Lagom goście targów zobaczą urządzenie ścienne Diamod, firma Framex pokaże okno Perllo 82 mm, a ocieplenia budynków wełną celulozową firmy Tremex zaprezentuje Sonnenenergie. Z kolei firma Lamigo pokaże zaawansowany laser liniowy Lamigo Cross 4D, wyświetlajacy pełną siatkę 3D pomieszczenia.

Ponadto wystawcy opowiedzą m.in. o zaletach budownictwa drewnianego, budowie domu pasywnego, problemach zrównoważonego rozwoju w druku 3D betonu, a także fotoaktywnych materiałach budowlanych. Będą także firmy prezentujące zielone dachy.

Tegoroczne targi Bud Gryf & Home upłyną pod znakiem oszczędności. Do dyspozycji gości będą specjaliści w zakresie oszczędzania energii, którzy opowiedzą, jak oszczędzać, ekonomicznie budować i remontować, czy ograniczyć zużycie mediów.

Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bud-gryf-home-2023/informacje-o-wydarzen  a także w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1213480929268236/.