spektakle i opery

Wszystko o mężczyznach. Nowe terminy na komediowy spektakl

foto: Grzegorz Goldyszewicz / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 29.03.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
29 i 39 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Sukces spektaklu "Wszystko o mężczyznach" w Starej Rzeźni przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Pierwsze terminy spektaklu w styczniu wyprzedały się na dwa tygodnie przed występami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się teatralne spotkania w lutym, gdzie każdą sztukę oklaskiwała pełna sala widzów. Fundacja West&Art i Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zdecydowali o kolejnych terminach w marcu. Do sprzedaży trafiły już bilety na pięć spotkań. W rolach głównych niezmiennie niezawodni: Adam Dzieciniak - Michał, Ojciec, Maks, Robert; Sławomir Kołakowski - Adam, Jan, Mały, Leon oraz Wiesław Lewoc - Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk.

West&Art i Scena Stara Rzeźnia zapraszają na przedstawienie „Wszystko o mężczyznach”, sztukę Miro Gavrana - wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza, m.in. najlepszego dramatopisarza Europy Środkowej w 1999 r. Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc.

– Spektakl „Wszystko o mężczyznach” to doskonała, słodko-gorzka komedia. Pierwszy pokaz wyprzedał się do ostatniego miejsca, kolejne terminy także cieszą się wielkim zainteresowaniem. Myślę, że ta sztuka zagości na Łasztowni na dłużej, choć pierwotnie planowaliśmy tylko kilka spotkań – mówi Patryk Walczak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

"Czy opowiemy wszystko o mężczyznach? Pewnie nie, ale każdy Pan zada sobi pytanie „Kim jestem?”, a jego Pani, zaintrygowana – „Kim ON jest?”. Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia. Kto nie zażył trudów prawdziwej męskiej przyjaźni i skutków „zbytniego napoju”? Kto nie robił rzeczy, do których niechętnie się przyznaje? Kto nie ścierał się z Ojcem? Kto nie walczył o miłość? Bycie mężczyzną to ciężka i żmudna droga, którą osłodzić może szczery śmiech publiczności, a powodów będzie sporo - przynajmniej w teatrze. Mężczyźni powracają do gry" – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

 

Tłumaczenie: Anna Tuszyńska

Opieka reżyserska: Tomasz Obara

Obsada:

Adam Dzieciniak - Michał, Ojciec, Maks, Robert

Sławomir Kołakowski - Adam, Jan, Mały, Leon

Wiesław Lewoc - Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk

 

ZAPRASZAMY:

15.03.2019 godzina 19:00

16.03.2019 godzina 17:00 i 20:00

29.03.2019 godzina 17:00 i 20:00

 

Bilety dostępne na stronie bilety.fm.

ulgowy 29 zł

normalny 39 zł

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję