spotkania inne

Wieczór kulinarny „Kuchnia kobiet”

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 11.01.2019
O której godzinie?
19:30
Za ile?
25 zł
Opis wydarzenia
Kuchnia jako miejsce spotkania i budowania wspólnoty kobiet? W Pakistanie, z którego pochodzi bohaterka najnowszego spektaklu Teatru Współczesnego, kuchnia jest miejscem gwarnym, pełnym życia – przypomina tłoczny warsztat tkacki, przez który przepływają ludzie, idee i rozmowy. Kuchnia jest też enklawą kobiecej wolności, dzielenia się i spotkania. Rozmawiając o jednej z najpiękniejszych postaci naszej współczesności, Malali Yousafzai, sięgniemy za kulisy miejsc, w których spotykają się i integrują kobiety. Kulinarnie wieczór wypełnią potrawy kuchni wchodu, pełne przypraw, zapachów i egzotycznych połączeń smaków.

Zapewniamy: wyśmienite jedzenie, teatralne anegdoty, ciekawe idee.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Hanka Podraza – autorka kostiumów do spektaklu „Malala…”, która studiowała iranistykę, odwiedzała kraje Bliskiego Wschodu i jest nieprzeciętną osobowością twórczą.

Spotkanie poprowadzą specjalistka od literatury Kamila Paradowska oraz szef kuchni Grzegorz Wocial. Na deser, po spektaklu granym tego wieczoru, odwiedzą nas aktorzy grający w przedstawieniu „Malala. Dziewczyna z kulą w głowie”.

Wieczór kulinarny odbędzie się w Teatrze Małym 11 stycznia o godzinie 19:30, bilety w cenie 25 zł/os. można nabyć w kasie teatru (zarówno przy Wałach Chrobrego, jak i w Teatrze Małym na deptaku Bogusława). W kasie teatru przy Wałach Chrobrego bilety będą dostępne do 9 stycznia, w Teatrze Małym – do wyczerpania zapasów.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję