Deweloper West Comfort zaprasza w sobotę, 15 czerwca, na dzień otwarty inwestycji Dąbie Park przy ul. Racławickiej w Szczecinie.

Osiedle będzie otwarte dla odwiedzających w godzinach od 10 do 17. Można spokojnie przyjść z dziećmi (od 9 lat), bo przygotowano dla nich specjalną atrakcję. Będzie też strefa relaksu z przekąskami i napojami.

„Zapraszamy do spędzenia tego dnia z nami, aby osobiście przekonać się, dlaczego Dąbie Park to miejsce, w którym warto zamieszkać. Czekamy na Państwa z otwartymi drzwiami i uśmiechem” – piszą przedstawiciele West Comfort.

Opowiedzą o każdym mieszkaniu i pomogą w wyborze rozwiązań finansowych

Dąbie Park to nowoczesna inwestycja na Prawobrzeżu Szczecina w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Płonia, zaledwie 15 minut spacerem od Jeziora Dąbie. W pierwszym etapie dostępne są mieszkania o powierzchni od 29 do 70 m2.

Dział sprzedaży West Comfort przedstawi pełną ofertę sprzedażową. Opowie o standardach wykończenia, dostępnych udogodnieniach i układzie pomieszczeń.

Na miejscu będą też specjaliści z zakresu finansów i kredytów hipotecznych. Udzielą porad oraz pomogą w wyborze najkorzystniejszych form finansowania zakupu nieruchomości.

Zespół West Comfort zaprasza do spędzenia tego razem, aby osobiście przekonać się dlaczego Dąbie Park to miejsce, w którym warto zamieszkać. Czekają na Państwa z otwartymi drzwiami i uśmiechem.

Miejsce: Osiedle Dąbie Park, ul. Racławicka, Szczecin

Termin: Najbliższa sobota, 15 czerwca 2024 roku

Godzina: 10:00 - 17:00

https://westcomfort.pl/szczecin/dabie-park