klubowe inne

TWISTER BOAT PARTY

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Statek Peene Queen, Bulwar Chrobrego (Nabrzeże przy Wałach Chrobrego)
Kiedy?
Piątek, 19.07.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
49 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Świetna zabawa na pokładzie statku? Dlaczego nie! Taniec, dobra muzyka, piękne widoki i łagodne kołysanie fal. Dwugodzinny rejs po Odrze i koncert DJ Twistera. To będzie wyjątkowo energetyczne połączenie. I dobrze. Bo sił musi Wam starczyć jeszcze na AFTER, który rozpocznie się już po opuszczeniu kotwicy!

Nie daj się zamknąć w czterech ścianach. Weź udział w najbardziej zakręconej imprezie tego lata! Na rozgrzewkę proponujemy dwugodzinny rejs na pokładzie statku Peene Queen. Szczecin z perspektywy Odry będzie można podziwiać w rytmie energetycznej muzyki, którą zapewni DJ Twister. Brzmi ciekawie? A to dopiero początek! Po rejsie zarzucamy kotwicę i... bawimy się dalej! Jak długo? Ile starczy sił! Cena biletu? Jedynie 49 złotych. Musisz się jednak spieszyć, bo na pokład wejdzie tylko 120 szczęśliwców! Nie zwlekaj więc i już teraz odwiedź platformę bilety.fm. Zapowiada się prawdziwe koncertowa przygoda!

Wejście na statek (start imprezy): 19:00

Start rejsu: 19:30

Kupujący zobowiązany jest do zapoznania się z OWP i jego akceptacji przed zakupem biletu: https://bilety.fm/download/owp.pdf

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję