Wystrój, odpowiedni rozkład pomieszczeń, elastyczność, lokalizacja, bliskość natury, wysoki standard części wspólnych – to cechy nowoczesnej przestrzeni biurowej. W Szczecinie, tuż nad Jeziorem Dąbie, wszystkie te atrybuty łączy w sobie Hangar Przestrzenna 11.

Dla coraz większej liczby pracowników wygląd i lokalizacja biura to jedne z najważniejszych czynników, które są brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o nowej pracy.

„Dlatego tak ważne jest, by było nie tylko przyjemne dla oka, ale także posiadało wyposażenie, które podniesie komfort pracy. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania są odpowiedzią na nowe potrzeby, które pojawiły się w związku z pandemią koronawirusa” – czytamy w artykule branżowego portalu officelist.pl.

Przestrzeń dostosowana pod każdego…

Co w takim razie jest w cenie? Jak podają eksperci – dobra lokalizacja, odpowiedni rozkład pomieszczeń, elastyczność, jasne wnętrza, nowoczesny system ogrzewania i klimatyzacji, strefy do aktywnego odpoczynku, funkcjonalna przestrzeń socjalna, nowoczesne wyposażenie.

Wszystkie te cechy łączy w sobie najnowsza inwestycja Marina Developer przy ul. Przestrzennej w Szczecinie – Hangar Przestrzenna 11. Deweloper oferuje przedsiębiorcom ponad 2000 m kw. nowoczesnej przestrzeni.

– Jesteśmy w stanie dostosować ją do każdego najemcy. Na etapie projektowania i wyboru powierzchni optymalizujemy nie tylko jej powierzchnię, ale i układ – podkreśla Marcin Raubo, prezes Marina Developer – Jeżeli ktoś chce strefę open space, to my ją zrobimy. Jeżeli chce mieć typowo gabinetowy układ, to go przygotujemy. Jeśli chce mieszany, to również jesteśmy w stanie to zrobić. Możemy mieć przestrzeń typowo biurową, ale też outsorcową, wystawienniczą.

…nawet najbardziej wymagającego

Architektura biurowca nawiązuje do historycznej formy sąsiadującego hangaru, o co zadbali architekci z pracowni Orłowski Szymański. Jak zapewnia Marcin Raubo, Marina Developer jest w stanie przygotować powierzchnię pod dosłownie każdy rodzaj działalności.

– Idealnie sprawdzą się tutaj biznesy, którym zależy na reprezentacyjnym wyglądzie biura. Jesteśmy w stanie przygotować te powierzchnie także pod fitness, usługi medyczne czy dla informatyków i programistów. Budynek może bez problemu zostać wyposażony w szybkie łączę i techniczną podłogę.

Istotnym elementem jest również indywidualna analiza potrzeb danego przedsiębiorstwa. – Robimy to po to, aby usprawnić procesy i w pełni wykorzystać zajmowaną powierzchnię, zachowując przy tym maksymalny komfort dla pracowników oraz ich wydajność oraz kreatywność – zaznacza Raubo

Podwyższony standard części wspólnych

Niewątpliwymi atutami tego miejsca są również szerokie miejsca postojowe w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Pozwalają nie tylko na dogodne przyjmowanie gości, ale także obsługę dostawców.

Dla Marina Developer równie ważne są części wspólne, które zostaną wykonane z materiałów o podwyższonych standardach. Nie brakuje także ekologicznych rozwiązań oraz wysoko wydajnego systemu ogrzewania i klimatyzacji.

Zostały ostatnie wolne przestrzenie

W 4-kondygnacyjnym biurowcu do zagospodarowania pozostało jeszcze około 900 m kw. powierzchni. Co ważne – do Hangaru Przestrzenna 11 można dotrzeć nie tylko samochodem, ale i rowerem, komunikacją miejską, a nawet… samolotem.

– W końcu naprzeciwko mamy lotnisko Aeroklubu Szczecińskiego W czasach walki o dobrą kadrę, nie do przeceniania są także możliwości jakie daje sąsiedztwo jeziora i terenów rekreacyjnych. To idealna przestrzeń dla tych, którzy mają wodne pasje. W piątek mogą kończyć pracę i od razu wsiąść na swoją łódkę, która będą mogli cumować na terenie mariny – zachęca Raubo.

Oddanie biurowca do użytku planowane jest w I kwartale 2025 roku. Więcej informacji znajdziemy na stronie https://marina-developer.pl.