To ostatni moment na oddawanie głosów w konkursie gospodarczym „Twój biznes pod banderą sukcesu”. O zwycięstwo walczy 19 firm z regionu i co ważne – nagrodzeni zostaną nie tylko najlepsi przedsiębiorcy, lecz także sami głosujący. „Wspierając zachodniopomorskie firmy, realnie wzmacniamy potencjał naszego regionu” – podkreśla marszałek Olgierd Geblewicz.

Bandera sukcesu jest znakiem coraz większej floty firm, które współtworzą nowoczesną gospodarkę regionu oraz ekonomicznie i społecznie wzmacniają Pomorze Zachodnie. Konkurs organizowany przez marszałka Olgierda Geblewicza ma promować kreatywnych, nowoczesnych i innowacyjnych przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Nagrody dla laureatów i głosujących

Już samo dojście do finału gwarantowało przedsiębiorcom pakiet świadczeń promocyjnych. Od spersonalizowanych wizytówek i materiałów filmowych po spotkania z doradcami biznesowymi oraz warsztaty z zakresu promocji produktów.

W tym roku o zwycięstwo walczy 19 firm z regionu: Bogdanowicz Chmielewska Architekci twórcy marki Onwall; EBNH Paulina Kołaczek, czyli inkluzywna marka odzieżowa Girls Watch Porn; Evergreen Solutions; JNL Antony Lewandowicz; Krafted Julia Stanny czyli Bajgle Króla Jana; LS Project Krzysztof Worotyński; Kinomotiv Michał Bączyński; Mikrofonika Tomasz Bartos; Net Marine – Marine Power Service; North.pl; PBM znane jako Woodmaker; P.P.H.U. Redan Renata Daniłowicz; R3 Polska; Sova Guitars Adrian Sowa; Statt Rafał Buciak; Syto Magdalena Gogłoza organizująca Sytobrunche; „Szkło” Zakład Szklarski; Treki Jacek Wójcik; Wes Audio Sp. z o.o. .

Laureat pierwszego miejsca otrzyma 30 tysięcy złotych, drugiego – 25 tysięcy złotych, trzeciego – 20 tysięcy złotych. Otrzymane pieniądze będą mogli przeznaczyć na usługi rozwojowe, które pozwolą im zbudować silną markę.

O tym, kto zostanie laureatem IV edycji konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”, zdecydują Internauci. Do tej pory swoich faworytów wskazało już ponad 6 tysięcy osób. Głosować można tylko do 22 listopada (do godziny 23:59) na stronie https://biznes.wzp.pl/konkurs

Warto oddać swój głos, ponieważ wśród uczestników rozlosowane zostaną – iPhone 15, iPad Apple Pro 11 oraz Apple Watch.

Gala finałowa z zespołem LEMON

Gala finałowa odbędzie się 27 listopada br. w imponującej przestrzeni Teatru Polskiego w Szczecinie. Podczas uroczystości zostaną nie tylko ogłoszeni laureaci, ale i rozlosowane nagrody wśród głosujących. Wieczór uświetni koncert zespołu LEMON. Wydarzenie jest biletowane, a rejestracja właśnie ruszyła i jest prowadzona na stronie https://biznes.wzp.pl/konkurs/.

Finałowe wydarzenie to także okazja do wymiany doświadczeń oraz poznania przedstawicieli świata kultury i biznesu. W specjalnie przygotowanej strefie networkingowej będzie można zamienić słowo i poznać osobiście finalistów oraz zwycięzców zarówno tegorocznej, jak i poprzednich edycji. Wśród gości znajdą się również Filip Nowobilski z kanału „Duży w maluchu”, Łukasz Smolarski z „Biznes misji” oraz Wojciech Kaczmarczyk z programu „Do roboty!”.

„Pomysłowość, odwaga, ambicje i kompetencje to bezcenny kapitał”

„Pomysłowość, odwaga, ambicje i kompetencje przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego to bezcenny kapitał. Chcemy go pomnażać i wspierać, pokazywać w Polsce, Europie i na świecie. Wierzymy, że to dzięki nim region staje się coraz bogatszy w innowacyjne rozwiązania. Pomorze Zachodnie gwarantuje dobry klimat dla gospodarki, co potwierdza tytuł Europejskiego Regionu Przedsiębiorczości nadany nam m.in. przez Komisję Europejską" - podkreśla marszałek Olgierd Geblewicz.

Konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu" realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym konkursu.