Kupienie nowego samochodu jest jak spełnianie wielkiego, życiowego marzenia. W aucie spędzamy kilka godzin dziennie. Musi to być więc maszyna, w której zakochamy się od pierwszego wejrzenia. Samochód Range Rover Sport to auto, które łączy w sobie wszystkie cechy pojazdu idealnego – klasę, bezpieczeństwo i nowoczesność. Ten samochód spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. – Wsiadając do tego samochodu, czuje się, że jest się otoczonym najlepszymi materiałami, najnowszą technologią i historią, która za brytyjskimi markami przemawia – mówi Michał Stoltmann, prezes Bońkowscy British Auto.

Profesjonalny serwis

Nowoczesny salon samochody Land Rover Bońkowscy British Auto znajduje się w Ustowie. Na miejscu działa również warsztat i serwis samochodowy. Właściciel auta ma pewność, że samochód trafia w ręce najlepszych specjalistów w tym mieście.

– Nasi pracownicy szkolą się w technologii związanej z tymi samochodami, są ekspertami w tej dziedzinie. Współczesne samochody to bardzo skomplikowane urządzenia wzbogacone o technologię. Tutaj mamy narzędzia, ludzi oraz sprzęt, który pozwala na profesjonalną diagnostykę i naprawę – zapewnia Stoltmann.  

Estetyka, nowoczesność i bezpieczeństwo  

Samochód Range Rover Sport marki Land Rover posiada wszystko, co powinien posiadać nowoczesny samochód. Estetyka, klasa, nowoczesność i bezpieczeństwo: – Ten samochód jest np. wyposażony w progi, które umożliwią wejście do auta paniom w butach na wysokim obcasie czy w sukience. Elementy wykończenia, nagłośnienie, technologia to rzeczy, które zostały doprowadzone do perfekcji. SUV jest duży, ale lekki i łatwy w obsłudze oraz bogaty w elementy poprawiające komfort jazdy. Fotele są ogrzewane bądź chłodzone, mają funkcję masażu. Dźwięk jak z sali koncertowej. To jest perfekcyjny samochód na dłuższą jazdę, ale i poradzi sobie doskonale w terenie – opisuje Stoltmann.

Jak mówi Michał Stoltmann, jest to samochód, który nie tylko wygląda, ale i gwarantuje poczucie najwyższego bezpieczeństwa. – To jest samochód, który daje radość z jazdy i wywołuje emocje za każdym razem, gdy się do niego wsiada – dodaje.

Bońkowscy British Auto Autoryzowany Dealer Jaguar i Land Rover w Szczecinie

Ustowo 58

https://www.facebook.com/JLRBonkowscy/