Autentyczna kuchnia, oryginalne włoskie składniki i wyjątkowa atmosfera – restauracja Forno Nero podbiła serca szczecinian i stała się jednym z ulubionych miejsc spotkań. Przypominamy, że do końca października w lokalu dzieci jedzą za darmo!

Najlepsze składniki prosto z Włoch

Restuaracja Forno Nero działa w Posejdonie tuż przy Bramie Portowej, w samym centrum Szczecina. Lokal specjalizuje się w kuchni włoskiej, a szczególnie słynie z neapolitańskiej pizzy. Szef kuchni dba, by składniki używane w daniach pochodziły prosto z Włoch, dzięki czemu smak potraw jest niepowtarzalny i autentyczny.

Jednak oferta Forno Nero to nie tylko pizza. Karta menu wypełniona jest różnorodnymi włoskimi daniami. To m.in. świeże makarony, aromatyczne risotto, wyśmienite mięsa i ryby oraz wiele innych pyszności w towarzystwie autorskich drinków i win. Warto wspomnieć o klimatycznym ogródku, w którym można przyjemnie spędzić czas w ciepły wieczór. W lokalu jest też antresola, na której emitowane są wydarzenia sportowe.

Od poniedziałku do piątku dzieci jedzą za darmo

Restauracja oferuje różnorodne promocje dla swoich gości. W czwartki karafka Frizzante kosztuje jedynie 35 złotych, natomiast od poniedziałku do piątku dla dzieci do 12. roku życia przygotowano wyjątkową niespodziankę – mogą one delektować się pysznymi daniami z menu dziecięcego za darmo!

– Forno Nero ma już swoją pozycję wśród sympatyków włoskich smaków, fanów pizzy, degustatorów trunków i kibiców oglądających na antresoli wydarzenia sportowe. Chcieliśmy pokazać, że to również miejsce dla rodzin – stąd ta promocja – mówi manager lokalu.

Osoba dorosła zamawiając danie z głównego menu, może zamówić dowolne dania z kids menu dla 2 dzieci do 12. roku życia. Oferta obowiązuje wyłącznie w lokalu i nie łączy się z pozostałymi promocjami.

Promocja obowiązuje do końca października br.

https://fornonero.szczecin.pl/