klubowe

The Meaning Of Rave Release Party: WNDRLST (NL)

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Pokój, al. Wojska Polskiego 39a
Kiedy?
Piątek, 27.09.2019
O której godzinie?
22:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
The Meaning Of Rave - poznański projekt oraz label głoszący, że każdy ma własną definicję rave'u. Dla nas jest to szybkie tempo w okolicach 140 bpm, industrialne brzmienie, a także głęboka, emocjonalna melodia lub jej zupełny brak.

 

Siedemnasta edycja, to jedna z wielu w tym czasie, mających na celu wielkie świętowanie z okazji rozpoczęcia wydawniczej działalności The Meaning Of Rave. 20.09 ukazał się TMORVA001 - płytowa kompilacja 12 kawałków różnych artystów: DYEN, NTBR, WNDRLST, Rephate, The Dag, Absurd, Jan Vercauteren, OBCDN, Denizens, Chané oraz naszej Veronique.

Z tej okazji zagrają:

WNDRLST - pochodzący z Rotterdamu (Holandia) DJ i producent, specjalizuje się w ciemnym, brudnym, industrialnym techno. W ciągu ostatnich kilku lat odkrywał swój własny styl i eksperymentował z różnorodnymi dźwiękami, aby stworzyć niepowtarzalny, ale mocny i energiczny klimat. Jego produkcje są grane przez artystów takich, jak Dax J, Paula Temple, Rebekah, I Hate Models i SNTS, a to tylko kilkoro z nich. Jest zdecydowanie na dobrej drodze, aby stać się wielkim atutem na scenie techno. Uważajcie na niego!

SC: https://soundcloud.com/wndrlstt

IG: https://www.instagram.com/w_n_d_r_l_s_t/

Veronique - matka projektu, DJka oraz oficjalnie można rzec zaczynająca producentka z Poznania. Ma na swoim koncie występy w słynnym Tresor.Berlin (OFFICIAL) czy Griessmuehle (Berlin), Bordeaux, Litwie czy Londynie. Swoją wrażliwością zdobyła już nie jednego fana.

SC: https://soundcloud.com/veroniquepoland

IG: https://www.instagram.com/veroniquepoland/

RSTLS aka Antek Stawiński - współzałożyciel techno-kolektywu Lokkal Kommunity. Od paru lat aktywny na szczecińskiej scenie. Wielbiciel mocnej stopy i tempa 145+.

SC: https://soundcloud.com/restlessss

Dan aka Damian Bogdanowicz - DJ, który skradł nasze serca od pierwszego usłyszenia, rozgrzeje tę imprezę.

SC: https://soundcloud.com/dannyzs

MC: https://www.mixcloud.com/dansz_/

SUPPORT: Elektrowkręta, Szukam chłopaka/dziewczyny techno, Technowpierdol, Wake & Rave, NEVER Stop Raving

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję