Sprzęt sportowy, dokumenty, sezonowe ubrania, meble, pamiątki, komplet kół na zimę wraz z akcesoriami samochodowymi, a nawet motocykl – wszystkie te sprzęty potrzebują własnego miejsca. Zabierają go niemało, natomiast trend u deweloperów jest nieubłagany: komórki lokatorskie, piwnice, miejsca postojowe, biura i wreszcie same mieszkania oferują tej przestrzeni coraz mniej. Zmian na rynku dokonać trudno, ale zagraconej przestrzeni na szczęście można w łatwy sposób zaradzić.

W USA, Wielkiej Brytanii i w wielu krajach zachodu posiadanie prywatnego magazynu to codzienność

Deska SUP, kajak, rowery dla całej rodziny, namiot, grill, nieużywany wózek dziecięcy… Nie wszystko można zmieścić w mieszkaniu. Część z tych rzeczy trafia na miejsca parkingowe w garażu podziemnym, inne lądują na korytarzu. Administracja robi problemy, sąsiedzi się upominają, tworzą się nieprzyjemne sytuacje. W wielu momentach nawet z auta ciężko wysiąść. Po chwili część sprzętów ląduje u rodziców w garażu, ale przy dziesiątym pudle i oni zaczynają kręcić nosem. No i sam dostęp do tych rzeczy nie zawsze bywa wygodny. Rozwiązanie? Bezpiecznie wszystko zmagazynować w miejscu, do którego zawsze można podjechać, coś zabrać, coś dołożyć. Ta przestrzeń powinna być blisko, gwarantować szybki dostęp i odpowiedni metraż.

— Swego czasu przy przeprowadzce sam borykałem się z problemem, gdzie się przenieść z dodatkowymi rzeczami. Miałem dużo sprzętu sportowego, a do nowego mieszkania nie przynależała żadna komórka lokatorska. Nie chciałem sprzedawać czegoś, co dobrze mi służy, więc zdecydowałem się na dość drogi wynajem garażu w okolicy. W ten sposób krok po kroku narodził się plan, aby stworzyć własną przestrzeń, będącą odpowiedzią na podobne do moich problemy mieszkańców Szczecina. Cel jest taki, aby magazyny samobsługowe były dostępne dla wszystkich w atrakcyjnej cenie — mówi Michał Motyl, właściciel firmy mBox

Miejsc jest 36, będzie więcej. Wynajmiesz nawet na miesiąc

Każdy z boksów ma 1,5 metra na 2 metry, a jego wysokość to również około 2 metrów. Na podłodze znajdują się deski, każda komórka magazynowa ma własne wejście z wygodnym dostępem. Magazyny znajdują się na wolnym powietrzu, na wydzielonej przestrzeni parkingu przy sklepie Makro (przy ulicy Południowej 35), można więc w bardzo wygodny sposób dojechać do nich autem. Stalowe drzwi mają zabezpieczenie na kłódkę, którą każdy wynajmujący może dobrać i założyć we własnym zakresie. Na parkingu nie ma tłoku, teren jest ogrodzony, monitorowany i bezpieczny. 

— Zależy nam na maksymalnej prostocie i komforcie korzystania z usługi. Dlatego nie narzucamy własnych kłódek i dajemy możliwość wynajmu na czas nieokreślony, czy nawet na jeden miesiąc. Są też oczywiście umowy terminowe na pół roku i rok, pozwalające obniżyć cenę. W drugim etapie planujemy wprowadzenie dwukrotnie większych boksów z drzwiami w postaci bramy. W takim magazynie będzie można zmieścić kilka europalet obok siebie — dodaje.

„Okazuje się, że do naszych boksów idealnie wchodzi motocykl. To skrojony na miarę garaż dla takiego sprzętu!”

— Pomiędzy kontenerami są duże przestrzenie, więc nie ma problemu, aby wymanewrować motocyklem i zaparkować go w boksie. Jeśli ktoś nie potrzebuje dużego garażu, to jest to zdecydowanie korzystniejsza finansowo opcja, a maszyna będzie przez cały rok chroniona przed deszczem i pyłem. Takich niestandardowych pomysłów na zagospodarowanie oferowanej przez nas przestrzeni są dziesiątki, klienci stale nas zaskakują, w tym nie tylko odbiorcy prywatni, ale i firmy – opowiada.

Rabat dla czytelników wSzczecinie.pl

Jak wygląda cennik usług mBox? Przy umowie na czas nieokreślony, miesiąc wynajmu to 249 zł netto. Umowa na pół roku daje stawkę 229 zł netto, a roczna już 199 zł netto.

Dla czytelników naszego portalu mBox przygotował ofertę specjalną: 10% rabatu na pierwsze trzy miesiące, przy umowie na czas nieokreślony, dzięki której można swobodnie i bez wiązania się wypróbować usługę. Akcja promocyjna traw do końca sierpnia 2024.

Chcesz skontaktować się z mBox?

Zadzwoń!  666 200 021, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 i w

soboty od 9:00 -16:00 lub odwiedź naszą stronę www.mbox.com.pl.

Nie zapomnij podać hasła „wszczecinie.pl”!