targi

TARGI ŚLUBNE WEDDING ARENA w Netto Arenie

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 17.11.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 17.11.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Jeden dzień i mnóstwo możliwości. W niedzielę, 17 listopada, w Netto Arenie odbędą się targi branży ślubno-weselnej.

 

Targi ślubne to:

- setki wystawców i spotkań w jeden dzień zamiast umawiania się i ustalania terminów

- rozmowy, pokazy i prelekcje bez żmudnego szukania informacji

- wszystkie rabaty weselne w jednym miejscu zamiast polowania na okazje

Targi zapewniają w jednym miejscu dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz godnych zaufania usługodawców i sprzedawców. Naszym celem jest stworzenie największej imprezy branży ślubnej w regionie. Nasza impreza jest przeciwieństwem Internetu, w którym łatwo można się zgubić w gąszczu niepewnych i nieaktualnych ofert. U nas osobiście można sprawdzić wszystkie oferty – zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać i zasmakować, a więc skorzystać ze wszystkich zmysłów i dokonać odpowiedniego wyboru. Wystawcy pokazują aktualne trendy i mody dominujące w branży.

Sercem imprezy jest scena, na której w czasie trwania targów odbędą się widowiskowe pokazy mody ślubnej i bielizny, niepowtarzalne występy gwiazd, profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych oraz prezentacje możliwości mistrzów tanecznych. Tradycją naszą jest stworzenie specjalnych ofert targowych, znacznie korzystniejszych dla odwiedzających targi i ważnych tylko podczas trwania wydarzenia.

W programie przewidujemy: prezentacje muzyczne, bloki konkursowe, pokaz bielizny, pokaz tańca, pokaz mody ślubnej, spotkanie z gościem specjalnym, pokaz barmańskie, prezentacje scenariuszy nowatorskich ślubów, i wiele innych atrakcji…

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję