targi imprezy cykliczne inne

Szczeciński Bazar Smakoszy

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Inne daty

17.02.2019 10:00

24.02.2019 10:00

Gdzie?
OFF Marina, ul. Chmielewskiego 18
Kiedy?
Niedziela, 17.02.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 17.02.2019
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W niedzielę w godz. 10:00 - 15:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się kolejny Szczeciński Bazar Smakoszy.

Na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych.

Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich!

WSTĘP na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz PARKING na terenie OFF Mariny są BEZPŁATNE.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:

- telefonicznie: Anna Fiodorowicz 729 197 005?

- drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,

- poprzez wiadomość na facebooku.

DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ!

Komentarze
~Ewa
18.01.2019 18:16

Byłam jeden raz i więcej nie mam zamiaru tam być ponieważ kupiłam sok z buraczków . Po 0twarciu tego soku okazało się że nie dało się to pić ponieważ był sfermentowany .

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję