koncerty

SZCZECIN JAZZ 2019: Majka Jeżowska. Jazz dla dzieciaków

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 16.03.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
40 zł bilet ulgowy dla dzieci do lat 12; 60 zł bilet normalny; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
„A ja wolę moją mamę”, „Kapelusze mają dusze”, „Marzenia się spełniają”. Któż z nas nie zna tych przebojów? I właśnie ich autorka, Majka Jeżowska wystąpi podczas festiwalu Szczecin Jazz 2019, w ramach koncertu „Jazz dla dzieciaków”.

„Jazz dla dzieciaków” to interaktywny koncert dla najmłodszych fanów muzyki na żywo. W historii festiwalu grali dla nas Joanna Gajda i Mietek Szcześniak, Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, a w tym roku wystąpi znakomicie wszystkim znana Majka Jeżowska.

Majka Jeżowska to wokalistka, kompozytorka, autorka wielu przebojów piosenek dla dzieci, które wszyscy bardzo dobrze znamy. Wokalistka jest również producentką muzyczną oraz szefową własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Koncerty „Jazz dla dzieciaków” cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapewne będzie tak i tym razem. Dlatego też organizatorzy przygotowali dwa koncerty z udziałem Majki Jeżowskiej! Oba (o godz. 17.00 i o godz. 19.00) odbędą się w sobotę 16 marca br., w sali kameralnej Filharmonii w Szczecinie.

 

Majka Jeżowska. Jazz dla dzieciaków

16 marca (sobota), godz. 17:00 i godz. 19.00

Filharmonia w Szczecinie, sala kameralna

bilety dostępne na bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję