To będzie wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć gigantyczne budowle: Enigmę (ultrarzadką postać z pierwszej serii, posiadającą specjalną pelerynę, dzięki której może zniknąć w każdej chwili; jej umiejętności są niezwykle przydatne w walce z przeciwnikami!) oraz Rocketzing (rzadką postać piątej serii, której siła napędowa jest nie do zatrzymania, nawet rywale nie widzą, kiedy się zbliża!). Dodatkowo będzie można zobaczyć KazoomMachine – maszynę do przekształcania przedmiotów w SuperBohaterów i SuperZłoczyńców za pomocą Kazoom czy też SkyRacer – Hungry Hunter – pojazd „połykający” SuperThingsy, które stają mu na drodze.

To nie wszystko – na fanów czekają strefy tematyczne, nawiązujące do przygód SuperThingsów.

Ekspozycja składa się z ośmiu niepowtarzalnych stanowisk, na których można zobaczyć wszystkie ulubione postacie i pojazdy ze świata Kaboom City. To wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z fascynującymi figurkami SuperThings – przedmiotami codziennego użytku przekształconymi w Superbohaterów i Złoczyńców, prowadzących walkę o prym nad miastem! Każda z makiet jest unikatowa i prezentuje kolejne serie SuperThings oraz przedstawia inny fragment miasta Kaboom City.

Ponadto podczas zwiedzania wystawy uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć atrakcyjną nagrodę! Aby przyłączyć się do zabawy, należy pobrać mapkę niezbędną do wykonania zadania konkursowego ze znajdujących się obok standów informacyjnych. Zadanie polega na odnalezieniu wszystkich makiet serii SuperThings na terenie centrum, a następnie na prawidłowym ponumerowaniu serii zabawek umieszczonych w ekspozytorach. Z wypełnioną mapką należy zgłosić się do stanowiska obsługi wystawy, aby odebrać pamiątkowy dyplom wraz z upominkiem – figurką SuperThings najnowszej serii.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych fanów SuperThings będzie stanowisko zabawy figurkami w specjalnie przygotowanej strefie. Takie miejsce to prawdziwa gratka dla miłośników serii, którzy mogą całkowicie zanurzyć się w świecie Kaboom City i swojej wyobraźni.

Nie zapomnijcie zrobić sobie zdjęcia w naszej strefie foto z pojazdem ze świata Kaboom City! Oznaczajcie OMNI Molo na Facebooku: https://www.facebook.com/OMNIMolo/

Z pewnością dzieci ucieszy także obecność sympatycznej maskotki w rozmiarze XXL – POW CORN, pozdrawiającej wszystkich najmłodszych gości, z którą także będzie można się sfotografować.

Wystawę SuperThings można zwiedzać w OMNI Molo przy ul. Mieszka I 73 od 26 lutego do 2 marca, w godzinach 11:00-19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ekspozycja rozlokowana jest w różnych częściach galerii.