spotkania dla dzieci

Spotkanie z Katarzyną Huzar-Czub w FiCe

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 14.09.2019
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 14.09.2019
Do której godziny?
12:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
14 września 2019 kluboksięgarnia FiKa zaprasza na spotkanie z Katarzyną Huzar-Czub.

 

Znowu czytamy w księgarni. Celem działania jest szeroko rozumiana promocja czytelnictwa w lokalnej, autorskiej księgarni.

Katarzyna Huzar - Czub świetnie rymuje, pisze i tłumaczy z języka angielskiego książki dla dzieci. Szczecinianka, mama Niny i Lili.

Dlaczego Moniuszko nazywał siebie „tatulczykiem”? Odpowiedź znajdziemy w wierszowanej biografii, która przybliży dzieciom (i nie tylko!) postać sławnego polskiego kompozytora, o którym większość z nas wie stanowczo za mało. Opowiedziana i zilustrowana z przymrużeniem oka historia ojca polskiej opery w pigułce. Tatulczyk - w ten sposób Moniuszko podpisywał się, pisząc do swoich dzieci.

Katarzyna Huzar-Czub napisała rymowaną biografię kompozytora przeznaczoną dla najmłodszych. Piękne ilustracje do książki stworzyła Marta Ruszkowska.

wstęp wolny, dla rodziny, dzieci 4+

Zadanie: "Czyta się w księgarni" realizowane w ramach Programu Partnerstwo dla książki. "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję