Liczne animacje, zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, kącik z balonami, malowanie buziek, a także zabawny spektakl z udziałem aktorów i pacynek – już w tę sobotę (17 lutego) mnóstwo atrakcji czeka na najmłodszych w Centrum Handlowym Ster. Wszystko w ramach uwielbianej przez dzieci Akademii Twórczego Malucha.

To już tradycja, że raz w miesiącu foodcourt w CH Ster zamienia się w krainę pełną różnorodnych atrakcji dla najmłodszych. W najbliższą sobotę (17 lutego) na dzieci będą czekały aż cztery godziny kreatywnych zabaw i pobudzających wyobraźnię warsztatów pod okiem profesjonalnych animatorów.
O godz. 14:00 maluchy będą mogły obejrzeć przygotowany specjalnie dla nich spektakl „Awanturka z podwórka”. To zabawne przedstawienie z udziałem aktorów oraz pacynek, które pokaże dzieciom, jak rozwiązywać spory i drobne kłótnie. Choć się różnimy, to mamy wiele wspólnego i razem możemy więcej.

Ale w sobotę do CH Ster warto przyjść zdecydowanie wcześniej. Już od godz. 12:00 na najmłodszych odwiedzających będą czekały animacje i zabawy ruchowe, w tym pokaz żonglowania, iluzji, zabawy i tańce. Zapowiada się naprawdę ciekawe popołudnie, a to jeszcze nie wszystko.


Przez cały czas Akademii Twórczego Malucha (w godz. 12:00-16:00) będą funkcjonowały stanowiska tematyczne. Zaplanowano kącik plastyczny, kącik z grami i zabawami ruchowymi oraz stoisko z malowaniem buziek i skręcaniem baloników.

Wydarzenia przeprowadzane są w specjalnie wydzielonej strefie, z wygodnymi poduchami i pufami, aby wszyscy uczestnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Wstęp jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.