Wachlarz emocji, przez łzy wzruszenia po salwy śmiechu, towarzyszył tegorocznej Arenie Kobiet. Wydarzenie uświetniła obecność jednej z najpopularniejszych polskich sędzi - Anny Marii Wesołowskiej. „Jej przesłanie sprawiło, że to spotkanie długo jeszcze będzie pracować w głowach i sercach uczestników” – mówi Nina Kaczmarek z kobietowo.pl.

To była już 11. edycja konferencji „Arena Kobiet”. W dawnej sali Kina Delfin uczestnicy mieli okazję posłuchać motywujących rozmów i historii zaproszonych gościn. Wydarzenie otworzyły występ wokalistki Kashi Vega oraz pokaz kolekcji wieczorowej „by Boska”.

Redaktor naczelna magazynu Prestiż Izabela Marecka podzieliła się z publicznością historią swojej zawodowej drogi oraz tym, co uważa w swoim życiu za największy sukces. – Temat tak bardzo poruszył słuchaczki Areny Kobiet, że mamy obiecane kolejne rozmowy – podkreśla Nina Kaczmarek.

Założycielka kobietowo.pl wyszła na scenę z mową motywacyjną pt. „Odwaga jest Kobietą”. Odpowiedzią publiczności na jej wystąpienie były szumy poruszenia, salwy śmiechu, ale niekiedy też wymowna cisza.

Grande finale „Areny Kobiet” była rozmowa z sędzią Anną Marią Wesołowską.

– Ciepło i mądrość pani sędzi poruszyły całą widownię. Jej przesłanie na temat szacunku do drugiego człowieka, odpowiedzialności za młodych ludzi i szukania drogi do porozumienia sprawdziły, że Arena Kobiet vol. 11 długo jeszcze będzie pracować w głowach i sercach uczestników – dodaje Nina Kaczmarek.

Organizatorem Areny Kobiet jest Stowarzyszenie Kobietowo.pl we współpracy z Fundacją FRRAZ oraz przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Portal wSzczecinie.pl był patronem medialnym wydarzenia.